ENEN ITIT RURU LTLT
Autorius Merginoms :)
Nežinomas  Parašyta: 1 Vasario 2011 14:51
Stai ko is jusu noriu isgirsti :)
ar jauciates seksualesnemis, svelnesnemis, vilioklemis kai devitete klasikines ar rastuotas pedkelnes ar kojines?
vyrus tai jaudina kas be ko pamatyti grazias, atviras merginos kojas su sijonuku ant aukstakulniu ir panasiai,
o jus tai jaudina pacias?
atleiskit man uz nekorektiskai suformuluota klausima, tykiuosi suprasit ka noriu is jusu isgirsti :)

atsakymu laukiu sia tema is merginu, vyru nuomone cia nereikalinga nes mes ja ir taaip puikiai zinome [d11]
Nežinomas  Parašyta: 1 Vasario 2011 17:06
atsakyti tau atvirai?
A s megstu sijonukus nesioti o ir aukstakulnius deviu. Pati patebiu kaip vaikinai ziuri i mane, tai aisku kas jauciuosiu seksualesne, kad i mane dar kazkas atkreipia demesi:))))O del pedkelniu, tai deviu tas uzlipinamas ties slaunimis, nes kai koja ant kojos uzsidedi, krasciukas matosi pedkelniu o tai jus mano mieli vyrukai, uzveda:)))))))))))))), cia mano sena foto
Nežinomas  Parašyta: 1 Vasario 2011 17:09
[quote='mergele']atsakyti tau atvirai?
A s megstu sijonukus nesioti o ir aukstakulnius deviu. Pati patebiu kaip vaikinai ziuri i mane, tai aisku kas jauciuosiu seksualesne, kad i mane dar kazkas atkreipia demesi:))))O del pedkelniu, tai deviu tas uzlipinamas ties slaunimis, nes kai koja ant kojos uzsidedi, krasciukas matosi pedkelniu o tai jus mano mieli vyrukai, uzveda:)))))))))))))), cia mano sena foto[/quote]
Nežinomas  Parašyta: 1 Vasario 2011 20:37
Taip, tai tikrai šiek tiek jaudina :)
Kai susidedi koja ant kojytės, toks jausmas keistas, lyg šiek tiek nuoga bučiau. O jei dar pagauni kokį vaikino žvilgsnį.... uuuu..... "Ar akimis lieti mano šlaunytes? Nori paliesti?" :D Taip, tai jaudina.... ;D
Nežinomas  Parašyta: 2 Vasario 2011 10:09
aciu uz atsakymus merginoms :) na tikrai nesitykejau tokio pasukio :D
zavu ziureti ten kur merginas jaudina ;) dar zaviau kai jos to pacios nori kad i jas ziuretu [b17]
laukiame toliau pasisakanciu sia tema :)
nebukit abejingos issakykit sawo nuomone [d3]
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį