ENEN ITIT RURU LTLT
Autorius KIA cee'd_SW
Nežinomas  Parašyta: 26 Lapkričio 2008 18:06
ka manote apie KIA cee'd_SW?
Nežinomas  Parašyta: 27 Lapkričio 2008 10:55
KIA stands for Killed In Assembly.
Ta ir manau :)

wazzzap, 37
Įrašai: 23
 Parašyta: 27 Lapkričio 2008 19:45
KIA ? Kas tas yr? Nekenciu egzotikos :)
Nežinomas  Parašyta: 1 Gruodžio 2008 11:48
Kia palyginti normali marke, tik dar visi bijo kaip kokio hyundai kuri taip pat gamina palyginti kokybiskas masinas, o ceed yra smagus auto vairuot neteko, teko viduj buti tai nuomone susidariau nebloga ;) ir garantija vis dar suteikia ilga jeigu neklystu
Nežinomas  Parašyta: 1 Gruodžio 2008 19:18
na mano nuomone apie ja taip pat nebloga. ;) tik kai tiek nuomoniu nekokiu prisiklausai, bijai ir pirkt.. ;> nors kiek zmoniu tiek nuomoniu matyt! ;)

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 7 Gruodžio 2008 15:50
[quote='_butterfly_ariele_']na mano nuomone apie ja taip pat nebloga. ;) tik kai tiek nuomoniu nekokiu prisiklausai, bijai ir pirkt.. ;> nors kiek zmoniu tiek nuomoniu matyt! ;)[/quote]

zinok pas mane kia darbine masina tik vat deja ne ceed, ir aplamai kodel visos kijos tokios pigios ? nes jos "[size=2][b][u]plasmasines[/u][/b][/size]" (tad uz tai, kad ji nesurudys, tu gali nepergyvent [e18] ) hm salonas, salonas yra grazus pakol jis naujas. ir ant pusplamasio salono t.y. tame tarpe kur tarp vairo ir priekinio stiklo susirinks tikrai garantuoju nemenka kruvele dulkiu kurias teks valyt kasdien ar nevalyt :D

p.s. labai silpna pakaba,beveik visada stringa galiniai valytuvai pas visas KIA's (sudega mtorelis ) ir t.t. smulkmenos. perkant kia tolimiasniam gyvenimui tikrai nepatariu, taip masina taupi galima sakyt bet vistiek.. garantiniam pasibaigus idesi ne menka suma i ja :P
Nežinomas  Parašyta: 10 Gruodžio 2008 14:04
aciu uz patarimus.. ;> kaip ir turiu jau masinyte ;) beje, ne kia! ;]
Nežinomas  Parašyta: 19 Rugsėjo 2010 01:31
Kia ceed yra mergaitiska masinyte. Labai ekonomiskas automobilis kas yra gerai. Nenorinties daug investuoti ir tureti gan miela masiniuka tai pats tas:)
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį