ITIT RURU LTLT ENEN
Страница 2 из 3 «  1  | 3  »
Автор skyrybos... tai yra ziauru
Неизвестен  Написано: 2 декабрь 2012 12:40
kai suzinai kad tavo draugas su kuriuo pragyvenai 10 metu ir vaika augini kartu,kad jis uzsirezistaves <pazintyse> tai nera baisiau kaip apgaudynejimas tai nekenciu jo labai....o jis dar nori antro vaiko dviveidis gerai kad laiku suzinojau kad jis iesko nuotikiu su kitomis.

Adamkus, 34
Записи: 3
 Написано: 28 декабрь 2012 20:06
va cia tau seni tykrai nepasiseke,tai kaip tu toliau gyveni,aš tai neisisvaizduoju kaip gyvenciau:)

Viola1, 58
Записи: 1
 Написано: 27 январь 2013 16:03
man buvo tas pats,tik as isvaziavau,o mano vyras su kita sugule...
Неизвестен  Написано: 3 июнь 2013 10:21
jau tradicine tampanti istorija, tai nutinka tiek vyrams,tiek moterims, tad peiliais apsikeičia abi pusės, be to, ne visada išduoda tas likęs, kartais tas išvažiavęs taip ir negrįžta arba su "dovana" parvaro...o šiaip jeigu išvažiavus bendravimas vis retėja, nieko gero iš to nebus, tiesiog emigracijos minusas, kai turi šeimą, gerai viską apgalvot reikia prieš viską paliekant ir pirmyn, juk net kartu nuvažiavus nėra garanto, kad ten ragai neišdygs...
Неизвестен  Написано: 30 июль 2013 23:52
Jei šeima sugriūva per 1,5 mėn., tai jau anksčiau buvo kažkas negerai, todėl tereikėjo nusisukt ir bac!...1.5 mėn. -tai per greita-viskas griuvo anksčiau, tik nepastebėjai... Belieka įsivertint situaciją ir bandyt kažką daryt, susiimt, kažkaip save gelbėt.... Aukščiau nosį! Tą ir bandome čia, per pažintis padaryt...:D

Kamstis, 51
Записи: 1
 Написано: 7 август 2013 18:29
Mano buvusioji gryžus iš Švedijos, pareiške "viskas baigta", nors dieną prieš tai raše, kad myli ir labai pasiilgo. Iki šiol nesuprantu kas nutiko, nes jokio paaiškinimo taip ir negavau.
Неизвестен  Написано: 24 сентябрь 2013 01:07
[quote='ritukee']...ir tai dar ne pasaulio pabaiga..svarbu visi gyvi ir sveiki,o jei kam nors norisi eiti kitu keliu-tai pirmyn,sukies ant kulno ir ziuri tik i prieki.
Is kiekvienos situacijos yra sprendimas.As ne moralizuoju--tik pabreziu,kad man netektis yra artimo mirtis.O cia niekas nemire,tik pasuko kitu keliu.[/quote]


nezinomasis- skaitau tavo komentarus ir dziaugiuosi,kad taip mastanciu zmoniu dar yra like pasaulyje...be pykcio,be pagiezos,izeidinejimu galima viska,skausmas laikinas,jis isnyksta...kas musu neprazude,padare mus stipresnius...:)
Неизвестен  Написано: 15 октябрь 2013 15:03
Skirybos-zinoma ziauru,sokas,nezinomybe.Siemet savo 25-ojo gimtadienio proga gavau dovana nuo vyro-neistikimybe su mano drauge...Bandem kazka,bet ka jau cia bandyt,kai nebera pasitikejimo,pagarbos,supratimo...Issiskyrem...Nejauciu tam zmogui pagiezos ar nepykantos,vis del to pragyvenom kartu 6 metus.Ir tikrai is visos sirdies linkiu jam sutikt moteri,kuria pamiltu,su kuria butu laimingas,sukurtu grazia seima,susilauktu vaikuciu.

garbaniukas, 36
Записи: 1
 Написано: 25 октябрь 2013 11:14
visada buvo ir bus visko aisku,bet ar mes patys viska padarome ,kad nebutume apgauti?manau tikrai ne..

Freedom, 37
Записи: 1
 Написано: 3 ноябрь 2013 11:23
Užsukus į forumo skiltį nevalingai atsidariau šią temą, gal mano žodžiai nuskambės banaliai, tačiau santykius kuria du žmonės. Jei norime, kad jie būtų sėkmingi, turime sugebėti būti kartu ir tuo pačiu metu kiekvienas turėti savo asmeninę laisvę (draugus, pomėgius ir t,t). Būdami krizinėjė situacijoje esame linkę kaltinti vieną pusę...
Страница 2 из 3 «  1  | 3  »