RURU LTLT ENEN ITIT

Supermodels.lt Models
supermodels
registruotis

Agentūra "Supermodels" kas tai?


jurgita
beyou
Agentūra įkurta 2001 metais. Agentūroje yra 3 skirtingi padaliniai: modeliai, reklamos personažai ir šokejai.

Su perspektyviais Modeliais agentūra pasirašo priveligijuotas sutartis ir į juos investuoja. Geram modeliui agentūroje niekas nekainuoja.
Merginos nelabai atitinkančios aukštosios mados standartų tiesiog gali tapti reklamos personažais Lietuvoje arba, jei moka šokti GoGo, gali tapti šokejomis kitoje mūsų agentūroje Beyou.
Agentūra leidžia visame pasaulyje populiarų žurnalą jurgita.com, kur apsilanko dešimtys tūkstančių vartotojų kasdien. Žurnale galima rasti įvairius patarimus įvairais su modelio ir šou verslu susijusiais klausimais.
Mūsų patirtis

Agentūros su kuriomis bendraujame?

Agentai atvažiuoja is daugybės agentūrų, panelės sėkmingai dirbo/tebedirba daugelyje gerai žinomų agentūrų. Agentūra neturi jokių apribojimų su kuo negali dirbti. Panelės yra buvusios: IMG, NEXT, ELITE, Why not, Colors, Parfe, Women, Group ir daugelyje kitų.

Laura M sėkmingai mus atstovavo Milano, Londono, Barcelonos madų savaitėse. Pristatytos įvairių dizainerių kolekcijos: Jill Sander, Ghost, David Valls, Miki Fukai ir kt.

Ne Modelio darbo patirtis:

Panelės taip pat sėkmingai dalyvauja ir įvairiuose grožio konkursuose, kurie nėra modelių konkursai: Karolina - Miss russkoe Baltija, Laura - Vice Miss russkoe baltija, Rima - Miss FTV 1 vieta, Jurga - Miss FTV 3 vieta, ankstesniais metais agentūros panelės yra laimėjusios ir Miss Lietuva titulus: Daiva A. Vaida G., ir Miss Tourism Lietuva - Dovilė.

Patirtis Lietuvoje:

Lietuvoje panelės ir vaikinai patenka į įvairias video, žurnalines, lauko reklamas. Daugybė dabar matomų televizinių veidų yra mūsų agentūros veidai: Aistė ("taip arba ne", "daktarė aiskauda"), Genutė ("lalaila"), Svajūnė, Ermita, Hela, Gerda BTV veidai ir daugybė kitų. Per mūsų agentūrą prodiuseriai ieško veidų muzikiniams projektams, kuriasi naujos grupės.

Šokėjų patirtis:

Musu agentūros "Beyou" šokejos sėkmingai atstovauja agentūrą ivairiose šalyse, bei pasaulinio lygio klubuose. Panelės dirbo Ibizoje, St Tropez, Kanuose, Korsikoje, Sardinijoje, Prancuzijoje ir kitur.

Bendraudami su didžiausiu pažinčių portalu pazintys.lt suteikiame Jums puikią galimybę tapti išskirtiniu Pazintys.lt nariu ir pasinerti į madų bei šou verslo pasaulį kartu su „Supermodels“ modelių agentūra.

Užpildykite registracijos formą ir palaukite kol ją patvirtins mūsų profesionalūs modelių agentai

registruotis

ATEIK PAS MUS JAU DABAR!!!

Priimame darbo dienomis I-V 10-17val.

KAUNAS
Donelaičio 62-507,
LT-44248 Kaunas
Lietuva
Telefonas: +370 37 451996
VILNIUS
Pamėnkalnio 9/7-4,
LT-01114 Vilnius
Lietuva
Telefonas: +370 673 61183

www.supermodels.lt
Supermodels.lt
Rodyti visus
Game "Flirt"
Voting Poll

Trugdiz, 38
Kaip plaunate grindis ?
Birthday Today