ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 4 iš 8 «  1  | 2  | 3  | 5  | 6  | 7  | 8  »
Autorius Breketai
Nežinomas  Parašyta: 8 Gruodžio 2008 02:32
[quote='jankis_mhm']graziam zmogui viskas tinka ;) kalbu apie merginas :) o vyriskio su gelezinkeliu dar nesu mates ;) bet manau butu verta demesio ;DDDD


ATSIMERK IR PAMATYSI :DDDD NES ZINOK DAXUJA YRA :DDD

Be saves pazistu tik dar viena. ;) Ne taip jau ir daug.

Ir kaip jausmas nesiot :) ?


blemba jau klausimo sustresnio sugalvot neimanoma :DD kaip jausmas :DDD

Pirmus du menesius keista buvo. :D O po to, kazkaip px, daznai net pamirstu, kad turiu. Netrukdo.[/quote]

va ir atsakymas :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Gruodžio 2008 01:48
manau kad siuo laiku jaunimui tai parodymas,kad jie turi pinigu,juk ne kiekvienas gali sau leisti apie4000lt investuoti i dantis,o siaip tai normalus dalykas.
Nežinomas  Parašyta: 9 Gruodžio 2008 02:51
[quote='jurginada']manau kad siuo laiku jaunimui tai parodymas,kad jie turi pinigu,juk ne kiekvienas gali sau leisti apie4000lt investuoti i dantis,o siaip tai normalus dalykas.[/quote]

nemanau kad cia budas parodyt kad turi pinigu ;) visi jei ju yra gali susidet netikrus kurie bus tobuli :)

_Niveau_, 36
Įrašai: 1
 Parašyta: 9 Gruodžio 2008 10:53
Breketai grozio neduoda. Nustebau perskaicius, jog kazkas mano, kad tai budas parodyti, kad turi pinigu.
Turbut ne daug kas isivaizduoja kokius skausmus tenka iskesti. Tai dantu gydymas, nes yra tvarkomas sukandimas, nuo kurio priklauso daug kitu funkciju. Beje mano nuomone, breketus nesioja zmones, kurie nera kompleksuoti. Nes labai daug kas nedirsta. Bereikalo! 2 metai su breketais ir visa gyvenima grazi sypsena ar visa gyvenima kazkoks trukumas :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Gruodžio 2008 21:26
[quote='_Niveau_']Breketai grozio neduoda. Nustebau perskaicius, jog kazkas mano, kad tai budas parodyti, kad turi pinigu.
Turbut ne daug kas isivaizduoja kokius skausmus tenka iskesti. Tai dantu gydymas, nes yra tvarkomas sukandimas, nuo kurio priklauso daug kitu funkciju. Beje mano nuomone, breketus nesioja zmones, kurie nera kompleksuoti. Nes labai daug kas nedirsta. Bereikalo! 2 metai su breketais ir visa gyvenima grazi sypsena ar visa gyvenima kazkoks trukumas :)[/quote]
bene studijuoji stomotologija ;) ?
Nežinomas  Parašyta: 24 Gruodžio 2008 19:55
nesiojau 2 metus pati... gailiuosi kad nueme... :) man patiko. ir tikrai kartais netgi daugiau demesio sulauki.
Nežinomas  Parašyta: 24 Gruodžio 2008 22:53
[quote='Shake_it']nesiojau 2 metus pati... gailiuosi kad nueme... :) man patiko. ir tikrai kartais netgi daugiau demesio sulauki.[/quote]
o koks rezultatas :) ? padejo ;) ? nepamirskim kad breketai dedami ne del grozio :)
Nežinomas  Parašyta: 26 Gruodžio 2008 23:42
Dbr nesioju breketus ir nesiskundziu :) nors anksciau kai zn kad reikes det breketus lb nenorejau o dbr jau kazkaip nebera jau taip baisu , zmones normaliai reagoja ir manau kad geriau atnesiot ir turet tiesius dantis negu visa gyvenima but su kreivais :)

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 28 Gruodžio 2008 01:10
[quote='__Karina__']Dbr nesioju breketus ir nesiskundziu :) nors anksciau kai zn kad reikes det breketus lb nenorejau o dbr jau kazkaip nebera jau taip baisu , zmones normaliai reagoja ir manau kad geriau atnesiot ir turet tiesius dantis negu visa gyvenima but su kreivais :)[/quote]

visishkai sutinku :)
Nežinomas  Parašyta: 5 Sausio 2009 11:36
[color=#ffaaaa]Buvo idomu paskaityti nuomones apie breketus,kadangi pati neperseniausiai uzsidejau:)) priprasti reikejo aisku laiko, bet ko nepadarysi del grozio;) dbr. taip ir laukiu kad ko greiciau prabegtu metai:))[/color]
Puslapis 4 iš 8 «  1  | 2  | 3  | 5  | 6  | 7  | 8  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį