LTLT ENEN ITIT RURU
Puslapis 2 iš 8 «  1  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  »
Autorius Breketai
Nežinomas  Parašyta: 10 Lapkričio 2008 15:42
[quote='kinderiukas']manau, kad koks skitumas ar juos nesioja ar nea :? kiekvienas gali rinktis savo sukuosena kokia tik nori...[/quote]

prie ko cia sukuosena ? ;D

.....


man tai grazu breketai, bet viestiek kai kuriems tinka o kai kuriems nlb... ir manau mazai zmoniu nesioju juos del grozio o ne del poreikio :)
Nežinomas  Parašyta: 12 Lapkričio 2008 00:07
[quote]kinderiukas wrote:
manau, kad koks skitumas ar juos nesioja ar nea :? kiekvienas gali rinktis savo sukuosena kokia tik nori...


prie ko cia sukuosena ? ;D

.....[/quote]

nu jo cia isvis Off Topic :D manau cia kai kurie nelabai supranta WTF tie breketai :D breketai tai ne "grillz" kur nesioja PIMP'ai per klipus ir pan.

Breketai skirti nelygiu dantu korekcijai. Pats kankinuosi jau beveik 2 metai, paskutinis menesis beliko :DD GALU GALE! istikro tai lb bjaurus dalykas is technines puses (valgymas, valymas prieziura ir pan.) Bet is kitos puses - grozis reikalauja auku, arba pasikankink kuri laika su breketais arba gyvenk su kreivais dantimis. O dbr dantys bus idealus :)

taip pat.:

(kitiem breketus deda ir ant lygiu dantu, del sukandimo korekcijos)
Nežinomas  Parašyta: 12 Lapkričio 2008 00:11
dar pridursiu:

Breketus galima lyginti su plastine operacija. gali dantis sutvarkyt ir per menesi juos ispjaustant, slifuojant, bet jau nebus tikri dantys. o cia dantys lieka tavo ir lygus :)
Nežinomas  Parašyta: 12 Lapkričio 2008 03:01
as nesiojau biski daugiau nei metus, kankinausi nes jokio malonumo is to nejauti! Bet dabar kai pasiziuriu tai man tikrai grazu pas kai kuriuos zmones :)...

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 12 Lapkričio 2008 15:31
[quote='_jollyta']as nesiojau biski daugiau nei metus, kankinausi nes jokio malonumo is to nejauti! Bet dabar kai pasiziuriu tai man tikrai grazu pas kai kuriuos zmones :)...[/quote]

tai kdl kankintis? tu gi neshioji neshiojai ne del grozhio o kad dantys ishligint :)
Nežinomas  Parašyta: 12 Lapkričio 2008 15:57
[quote='LiToK']as nesiojau biski daugiau nei metus, kankinausi nes jokio malonumo is to nejauti! Bet dabar kai pasiziuriu tai man tikrai grazu pas kai kuriuos zmones :)...

tai kdl kankintis? tu gi neshioji neshiojai ne del grozhio o kad dantys ishligint :)[/quote

verta kankintis!
Nežinomas  Parašyta: 12 Lapkričio 2008 17:00
nu kadangi -grozis- tai kaip bendra visuma :D tai lygus dantys i sia visuma ieina, todel del grozio nesiojami breketai. del grozio kuris bus juos nuemus ta prasme, ne nesiojant juos :D nesiojant jokio grozio ten nera :D
Nežinomas  Parašyta: 17 Lapkričio 2008 21:17
as kai mazesne buvau nesiojau gan ilgai gal kokius 4-5 metus nes dantys sake baisus labai zmones gasdinau :DD tai tuo metu man labai patiko kieme sustriausia buvau :DD dar ten dedas tokios gumytes tai prasydavau kad spalvotu pridetu ,kad visi matytu :DDD bet lkabai gerai dabar dabtys grazus zmones nebega nuo manes :DD

PuPa_, 34
Įrašai: 4
 Parašyta: 25 Lapkričio 2008 20:43
As pati nesioju, virsutiniai keramikiniai(balti tokie:P) ir is tiesu esu patenkinta,nes dabar sypsausi daug daugiau nei anksciau kai nebuvau uzsidejusi breketu,dantukai issilygino ir sypsena grazi. Ir tikrai neatrodo baisiai, jei kas jaudinates ar bijote detis tai veltui, nes aplinkiniai nei raukosi nei smerkia, nei juokiasi ar dar ka daro kai pamato su breketais :) viskas cia ciki su tais dantu tiesintojais :P
Nežinomas  Parašyta: 30 Lapkričio 2008 18:13
graziam zmogui viskas tinka ;) kalbu apie merginas :) o vyriskio su gelezinkeliu dar nesu mates ;) bet manau butu verta demesio ;DDDD
Puslapis 2 iš 8 «  1  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį