RURU LTLT ENEN ITIT
Love key

Pristato

Kūrinys: Moussa Clarke feat. Fisher – Love Key (Justin C and Justin Xara remix)

Įrašų kompanija: Slammin Muzik

Stilius: vocal house / electro house

Išleidimo šalis: Vokietija

Platinimas: visas pasaulis

Kūrinys skiriamas: visiems įsimylėjėliams

Kūrinį groja ir palaiko šie didžėjai:

Jody Wisternoff (Anglija), David Gausa (Ispanija), Mashtronic (Vokietija), SL Curtiz (Vokietija), Wonderland Avenue (Anglija), DJ Klang (Mexico), Federico Epis (Urugvajus), Tini Tun (Meksika), Kevin Shju (Kanada), DJ Tekes (Kosta Rika), Chloe Harris (JAV), Villo (JAV), Fernando Ortiz (Kosta Rika), Flash Brothers (Israel).

Didžėjų ir prodiuserių tandemas Justin C (Virus J) ir Justin Xara Lietuvos klubinės muzikos gerbėjams pristato naują savo kūrinį – anglų didžėjui Moussa Clarke’ui sukurtą kūrinio „Love Key“ remiksą. Kūrinys oficialiai bus išleistas 2007 metų rugsėjo 17 dieną Vokietijoje įsikūrusioje įrašų kompanijoje Slammin Muzik ir platinamas visose didžiausiose internetinėse šokių muzikos parduotuvėse tokiose kaip Beatport, Dj Download ir kitose.
„Love Key“ jau nebe pirmas Justin C ir Justin Xara kūrinys: visi Lietuvos klubų lankytojai dar iki šiol prisimena tokius hitus kaip „Deep Forest-Sweat Lullaby“ remiksas bei kartu su Matt Samuels ir „Sheezzanova“ sukurtą „One Last One“.
„Love Key“ remiksą Justin C ir Justin Xara skiria savo antrosioms pusėms Ingai ir Julijai, o taip pat ir visiems pasaulio įsimylėjėliams. Šis jausmingas kūrinys telydi jus visada!!

Moussa Clarke feat. Fisher - Love Key (Justin C & Justin Xara radio edit)

Write A Comment
Rodyti visus
Game "Flirt"
Voting Poll

Trugdiz, 38
Kaip plaunate grindis ?
Birthday Today