ITIT RURU LTLT ENEN
Pagina 1 da 3 «  2  | 3  »
Autore klausimas vertas milijono :DDD
Sconosciuto  Scritto: 22 February 2009 06:37
svejki,

pamaniau, kad cia tikrai kas nors gales padeti. pastaruoju metu, jauciuosi isekus bei pavargusi. nezinau, gal kaltas stresas, kuri atsinesa kiekviena diena:) taciau si savijauta jau varo i nevilti. be to rytais sunku keltis ir prisiverti ka nors naudingo nuveikti. tas pats ir vakare, negaliu normaliai patusint, nes esu pervargus. o jau nekalbu apie mokslus, nes demesio visai negaliu sukoncentruoti. :):):)
nezinau, gal kaltas artejantis pavasaris, o gal atvirksciai - uzsitesusi ziema. arba man tiesiog truksta vitaminu. pasipasakokit, zmones, kokiais budais kovojate su siom jaunatviskom problemom. ka daryti, kad galva prasviesetu. m?

dekoju is anksto.
Sconosciuto  Scritto: 22 February 2009 18:42
O TAIP!! nuovargis mane kamavo nuolatos - aktyviai gyvenu, sportuoju. be to prisideda darbas ir mokslai. kartais atrodydavo, kad paroje valandu neuztenka (kaip to ZAS dainoj :) ). o visai neseniai man rekomendavo tonussan. kapsules, kurios mazina stresa, naikina nuovargi, salina mieguistuma. trys viename, kitais zodziais. sportuodamas labai mazai naudoju chemijos (bent jau stengiuosi) o kartais labai reikia "energijos uztaiso" ir nesinori vartoti bet ko, kas kenkia sveikatai. augalines kilmes Tonusan be viso kito, gerina lytine potencija. puiku puikiu.

LiToK, 33
Iscrizioni: 250
 Scritto: 27 February 2009 11:11
issimegok, ir veliau puse dienos sexo
Sconosciuto  Scritto: 21 March 2009 08:00
Gal atrodys kiek keista, bet labai padeda joga ;] Pati tuo netikėjau, kol neišmėginau. Jau po pirmo jogos seanso atsiguliau ir miegojau taip, kad niekas nepažadino. Pasidariau aktyvesnė ir linksmesnė mokykloje [f79]

inproofas, 36
Iscrizioni: 286
 Scritto: 21 March 2009 11:23
"..arba man tiesiog truksta vitaminu" kuriu ? [d1]

dar 1 irodymas, kad gyvenimas nera lengvas, Gyvenimas - tai formavimosi procesas, busenu
kombinacija, per kurias mes pereiname, taigi ziurek i viska "kitom akym" ir pamatysi kitas "spalvas".
Sconosciuto  Scritto: 31 March 2009 20:06
Pailsėk.
Sconosciuto  Scritto: 2 April 2009 14:49
Reikia sportuoti, kad fiziskai sustipretum. Tada ir galvele sustipres. Arba is tiesu paziurek i gyvenima is kito kampo;)

LiToK, 33
Iscrizioni: 250
 Scritto: 5 April 2009 09:11
[quote='inproofas']"..arba man tiesiog truksta vitaminu" kuriu ? [d1]

dar 1 irodymas, kad gyvenimas nera lengvas, Gyvenimas - tai formavimosi procesas, busenu
kombinacija, per kurias mes pereiname, taigi ziurek i viska "kitom akym" ir pamatysi kitas "spalvas".[/quote]


copy paste :D

Achujienas, 33
Iscrizioni: 78
 Scritto: 28 April 2009 20:39
o tai kur cia klausimas?
Sconosciuto  Scritto: 29 June 2009 11:13
Turiu tokia pacia problema, kolkas sportas nepadejo ... :))
Pagina 1 da 3 «  2  | 3  »
Rodyti visus
Game "Flirt"
Birthday Today