LTLT ENEN ITIT RURU
Pagina 5 da 8 «  1  | 2  | 3  | 4  | 6  | 7  | 8  »
Autore Breketai

dizZyUp, 33
Iscrizioni: 29
 Scritto: 7 January 2009 20:22
..man negrazu;> seip sako, pvz jaunimuj su amzium dantys kazkiek issitiesina..arba jau ploksteles geriau,.galima tik nakti nesioti..tik nzn ar visiems padetu.. zodziu as pries breketus ;>
Sconosciuto  Scritto: 7 January 2009 20:35
[quote='dizZyUp']..man negrazu;> seip sako, pvz jaunimuj su amzium dantys kazkiek issitiesina..arba jau ploksteles geriau,.galima tik nakti nesioti..tik nzn ar visiems padetu.. zodziu as pries breketus ;>[/quote]
Pritariu negrazu tie gelezinkeliai burnoi :) jei gimei kreivas tai tiesus dantys grozio nesuteiks ..
Sconosciuto  Scritto: 8 January 2009 17:08
[quote='bOd']nesiojau 2 metus pati... gailiuosi kad nueme... :) man patiko. ir tikrai kartais netgi daugiau demesio sulauki.
o koks rezultatas :) ? padejo ;) ? nepamirskim kad breketai dedami ne del grozio :)[/quote]



zinok tikrai geras rezultatas :) kad kiek kanciu buwo.... skaudejo ir panasei, bet siuo metu labai dziaugiuosi kad juos turejau... nes tikrai waizdas pries tai buwo tragiskas.... o db juoktis gali pilnai ir wisiems rodyti saw dantukus [c7]
Sconosciuto  Scritto: 8 January 2009 17:10
[quote='Duppo']..man negrazu;> seip sako, pvz jaunimuj su amzium dantys kazkiek issitiesina..arba jau ploksteles geriau,.galima tik nakti nesioti..tik nzn ar visiems padetu.. zodziu as pries breketus ;>
Pritariu negrazu tie gelezinkeliai burnoi :) jei gimei kreivas tai tiesus dantys grozio nesuteiks ..[/quote]


jum abiem galiu pasakyti tik tiek, jei jau jus tokie grazus, eikit ir bukite muziejuje... ;)
tie "geleziai burnj" turi pawadinima...

dizZyUp, 33
Iscrizioni: 29
 Scritto: 8 January 2009 19:06
[quote='Shake_it']..man negrazu;> seip sako, pvz jaunimuj su amzium dantys kazkiek issitiesina..arba jau ploksteles geriau,.galima tik nakti nesioti..tik nzn ar visiems padetu.. zodziu as pries breketus ;>
Pritariu negrazu tie gelezinkeliai burnoi :) jei gimei kreivas tai tiesus dantys grozio nesuteiks ..


jum abiem galiu pasakyti tik tiek, jei jau jus tokie grazus, eikit ir bukite muziejuje... ;)
tie "geleziai burnj" turi pawadinima...[/quote]

na, as tik pasakiau savo nuomone, uz ja nemanau, kad gali smerkti :) ir niekas apie kazkoki mano grozi nekalba. tai tik mano nuomone, jog zmogus grazus yra toks koks yra..nebutinai reikia tureti holivudine sypsena... grazu tai kas naturalu. nebutina izeidineti db ar pykti :)
Sconosciuto  Scritto: 9 January 2009 00:32
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Sconosciuto  Scritto: 10 January 2009 11:05
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Sconosciuto  Scritto: 10 January 2009 11:07
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.
Sconosciuto  Scritto: 10 January 2009 15:05
This post was deleted by moderator cause violation of Forum Terms & Conditions.

dizZyUp, 33
Iscrizioni: 29
 Scritto: 10 January 2009 15:57
..tai normalu,kad idealu nebuna, vieni turi viena, kiti kita...as suprantu,kad yra zmoniu, kurie nori tureti grazia sypsena ir del to yra visokie breketai, ploksteles,..galu gale visokie dantu balinimaj, da vincio porcelenaj;DDir t.t as nestumiu del tokiu dalyku ant nieko, suprask..cia zmogaus asmeninis reikalas, ka jis sau darosi. tiesiog, temoje buvo klausiama, kokia yra kitu zmoniu nuomone apie tai, bet nebuvo pamineta, kad reikia rasyti tik gerus atsiliepimus. todel ir parasiau savo nuomone apie tai, nebutina isikisti ir ja komentuoti. tikiu, kad ir tu turi dalyku, kurie tau nepatinka ir jeigu as db tau pradeciau irodineti, kad tu neteisi, kad turi pakeisti savo nuomone.. kvaila..todel buk tolerantiskesne kitiems.
Pagina 5 da 8 «  1  | 2  | 3  | 4  | 6  | 7  | 8  »
Rodyti visus
Game "Flirt"
Birthday Today