ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 3 iš 3 «  1  | 2  »
Autorius skyrybos... tai yra ziauru

Supercat, 43
Įrašai: 5
 Parašyta: 20 Lapkričio 2013 12:54
jeigu kur uzsiregistraves tai tikrai santykiuose nekas..
manau reikia tiesiai pasishneketi ir ishsiaishkinti ar toliau gyvenam kartu ar skirstomes nes nieko bendro neliko. daznai buna kad pakentesne puse gyvena nors ir santykiai pagede ir tikisi kad jie pasitaisys gal net kazka bando daryti ir gelbeti padeti. o kita nepakanti puse tiesiog bando ieshkoti dar ko nors kad butu ivertintas kaip dar geras ir galetu savim labiau pasitiketi. bet tai dazniausiai priveda prie skirybu, nes retai kas atleidzia neishtikimybe.. tokia jau tiesa

pavyko, 47
Įrašai: 1
 Parašyta: 19 Vasario 2014 23:21
[quote='terrano']Isvaziavau i uzsieni uzdirbt seimai pinigu. Per pusantro menesio sugriuvo seima... Pasirodo moterys yra super ziaurios[/quote]
per pusantro menesio niekas nesugriuna. reiskia problemu buvo seniau.
Nežinomas  Parašyta: 5 Vasario 2015 00:02
Sveiki, pas mus seimoje taipogi krebzda sis nemalonus perversmas jei taip galima issireiksti. Beveik 6m praleisti bereikalo.. Per tuos nepilnus 6m spejom susituokt ir susilaukt dukrytes, bet kuo toliau tuo blogiau.. Gimus vaikui nuo pat pirmu dienu auginu viena, vyrui tik darbas darbas ir dar kart darbas galvoje, kaip suprantu nenori namie but ir tiek. Nebeliko nieko, gyvenam ir tiek.. Nesuprantu tokiu vyru kurie galvoja kad vaika augint yra juokas

Makalai, 48
Įrašai: 1
 Parašyta: 9 Kovo 2015 23:24
Sveiki visi,
perskaiciau visa tema ir kadangi dabar esu panasioj situacijoj ir dabar isgyvenu dideli skausma ir nusivylima nusprendziau parasyti
pragyvenom 20 metu atrode kad viskas gerai normali seima kartais pasibaram kartais nesikalbam bet daznai ir laimingi budavom ir viena diena
bac peilis i nugara SORRY AS MYLIU KITA atrodo kad baigesi gyvenimas pora savaiciu pragyvenau kaip ruke nieko nesuprasdamas
isejau is namu bet i naujus namus eidavau su baime kaip i kalejima koki bijodavau vienatves ir tuo metu atrode KAIP KAIP JINAI GALEJO !!!!
planuose ir namo statybos buvo projektas derinamas pamenu kai architektas atsiunte projekta sedejom dziaugemes visi ir vos po poros men SORRY AS TURIU KITA
netelpa galvoj visada galvojau kad esu normalus vyras negeriu nesiskandalinu nesimusu i kaire nevaikstau turiu savo versla pinigu uztenka zmonai sukuraiu versla
(kuris tarp kitko net gavosi sekmingesnis nei mano ) ir atrodo ko truksta kas pas tas moteris galvoj ko joms truksta?????
Na bet praejus keliom savaitem gyvenimo ruke vis del to esu racionalus protingas zmogus pradejau ieskoti atsakymu nes pamaniau kad jei taip atsitiko tai turbut negalejo buti be pagrindo na ir nzn kaip taip atsitiko kad nuejom su zmona ( kazkaip prikalbinau ) i toki seminara apie poru santykius na seminaro metu mano pozicija is " IR KAIP JINAI GALEJO TAIP PASIELGTI" po truputeli virto " O KOKS AS BUVAU DURNAS IR KAIP AS TUOS 20 METU GRIOVIAU MUSU SEIMA IR JOS MEILE MAN" na gal ne visus 20 metu bet keleta paskutiniu tai tikrai ir zmonos pozicia is "SORRY AS TAVES NEBEMYLIU " virto jausmu chaosu ir dabar jinai sako as pasimeciau ir nebezinau kas ir kaip ka ir kam as jauciu
Reziume :
vienos kaltos puses nebuna niekada
dabar vaikstom pas seimos psichologa kol kas be dideliu vilciu kazka suklijuoti tiesiog susitvarkyti suprasti savo jausmus mintis ir gal mes ir nebebusim kartu bet dar esam jauni ir bent jau galesim su kitais zmonem gyventi kaitaip ir buti laimingi
ir nors dabar vis dar beprotiskai skauda bet skausmas sirdy nuo isdavystes jis kaip ir bet kuris kitas skausmas laikui begant praeina kaip ir bet kuri zaizda laikui begant jai tik stengies ja gyditi o ne draskyti jinai uzgyja ir nebeskauda tiesiog gyvenu ir laukiu kol nebeskaudes
Linkiu visiems patekusiema i panasia situaciaj ( tiek vyrams tiek moterims ) rasti atsakymus o ka as dariau ne taip na ir ir stiprybes

Augis_2003, 43
Įrašai: 1
 Parašyta: 27 Kovo 2015 00:25
As pats po 6 metu neseniai issiskyriau, vienatve baigia uzesti

rolka15, 56
Įrašai: 1
 Parašyta: 17 Balandžio 2015 18:10
Sveiki.Ir as papuoliau i tokia situacija.As pradejau dometis kas yra internete ir kaip islipti is tuos duobes.O man jau 47.Skaudu iki negaliu...Siulau paziureti:https://www.facebook.com/AlfaVyras?mc_cid=dcc3af8de1&mc_eid=6930bcded9
http://www.emocinisintelektas.lt/
taip pat yra geru dalyku cia:http://bit.ly/1yBseFT
Nežinomas  Parašyta: 25 Birželio 2015 21:44
isgyvenu si siauba ir as,
Puslapis 3 iš 3 «  1  | 2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį