RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Autorius skyrybos... tai yra ziauru

terrano, 48
Įrašai: 2
 Parašyta: 2 Rugpjūčio 2012 19:57
Isvaziavau i uzsieni uzdirbt seimai pinigu. Per pusantro menesio sugriuvo seima... Pasirodo moterys yra super ziaurios

evelaida, 44
Įrašai: 1
 Parašyta: 3 Rugpjūčio 2012 08:49
Ne moterys ziaurios,o tiesiog gal nemylejo taip kaip manei,gal to tik ir reikejo tavo isvaziavimo.
Nežinomas  Parašyta: 5 Rugpjūčio 2012 15:07
Pinigai yra ziauriausi........
Nežinomas  Parašyta: 5 Rugpjūčio 2012 15:35
Yra tiesiog toks pasakymas kas arciau lauzo tas ir sildosi....arba gera vieta ilgai tuscia nebuna....arba ne tas autobusas...moters grozis dar ne viskas,kada moteris myleti moka sirdim o ne tik kunu va tada ir buna meile..kada zmogu myli jis tau patika toks koks yra,su visais trukumais,,tai unikalu. sitoj istorijoj du grazus zmones sudauze seimos vaza .jos sukes tai skausmas kuris skirtas vaikam,ir ilgam..vyriskis jaunas grazus ir saunus,susiras kita ir vel bus laimingas,,reiskia buvo buvo meile bet ne ilgam.........
Nežinomas  Parašyta: 6 Rugpjūčio 2012 14:49
uztat dabar suzinojai kas ji

tazikas69, 41
Įrašai: 2
 Parašyta: 9 Rugpjūčio 2012 11:10
man buvo blogiau :DDDD
Nežinomas  Parašyta: 12 Rugpjūčio 2012 19:36
Yra ir vyru ziauriu nemazai... Mano vyras savo meiluze sugebejo atsivesti i musu vaiko gimtadieni...apkaltinti,kad as ji pati priverciau taip pasielgti ir dabar galiu ruosti poperius skyryboms....
Nežinomas  Parašyta: 15 Rugpjūčio 2012 20:19
maziau dairykites i praeity ir inksti maziau reiks.Gyvenime kaip ir gamtoj---tusciu vietu nebuna,

terrano, 48
Įrašai: 2
 Parašyta: 19 Rugpjūčio 2012 19:18
Niekas neinkscia, tiesiog cia buvo smugis peiliu i nugara. Namas buvo pastatytas pridejus ir banko paskola. O dabar skyrybu atveju bankas nesutiks ant manes vieno perrasyt sutarti. Nors tiek gerai, kad turiu kita nama, tik jis nedabaigtas. Per pusantro men. sugriove tai, ka statem 15 metu.
Nežinomas  Parašyta: 20 Rugpjūčio 2012 18:02
...ir tai dar ne pasaulio pabaiga..svarbu visi gyvi ir sveiki,o jei kam nors norisi eiti kitu keliu-tai pirmyn,sukies ant kulno ir ziuri tik i prieki.
Is kiekvienos situacijos yra sprendimas.As ne moralizuoju--tik pabreziu,kad man netektis yra artimo mirtis.O cia niekas nemire,tik pasuko kitu keliu.
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »