ITIT RURU LTLT ENEN
Autorius nekelsi rankos pries moteri- pats kentesi
Nežinomas  Parašyta: 20 Kovo 2012 20:40
sveiki. norejau papasakoti savo istorija. kazkada buvau linksmas zmogutis kuris bendraudavo su merginomis ir jas isklausydavau , patardavau... buvau labai rupestingas kitiems zmonems. bet viska iskeiciau del vienos merginos... buvau pats laimingiausias zmogus...4 metus... nuo pauglystes esu sau pasakes kad NIEKADA NEKELSIU RANKOS PRIES MOTERI. ir manau suprantate kad del to tenka kenteti man. viena karta buvau susigincijes su draugu ir netycia pataikiau draugei i sona. ir ji man tai primena daznai, atvirksciai nei as. man teko kenteti daug daugiau ir vien del savo posakio ir pazado jai kad niekada jos neskriausiu. ar jums vyrai teko toks dalykas kaip vaikscioti sukandziotam? sudraskytu kunu ir veidu? su melynemis ant kuno? arba su smegenu sutrenkimu ar smaugimo zymemis ant kaklo kurie dingsta tik po kokiu 2-ju savaiciu? manau tiek daug kazin ar kas isgyveno kiek as. as negaliu musti moters...tai principo reikalas. gali mane nuzudyti bet man nerupi. as tiesiog busiu ramus ir tiek... dabar as kenciu uz savo durna galva. nebenoriu gyventi. gyvenu sia diena ir galima sakyti ieskau mirties... neturiu kuo dziaugtis, del ko butu galima stengtis... as nebesu tas linksmas vaikinas koks buvau ir nera zmogaus kuris mane pakeistu... tiesiog vyrai gal but jus ir keliate ranka pries moteri, tik nepersistenkite. nes tikrai bus kaip man. tokiu kaip as moterims tiesiog neidomus................. dabar visiskai esu paluzes ir atsisakiau gyvenimo.....

Adamkus, 34
Įrašai: 3
 Parašyta: 28 Gruodžio 2012 20:02
manau ira taip seni,supranti,tykrai nereikia ,kelti rankos ,ant ju jos gi visu pirma silpnesnes visu antras yra dailiosios lyties,beto manu reikia susygincyjus iseiti is namu kurnors atausti ir gristi tada bus viskas ok ir manu kad tada tyikrai susytaikisite,be kumsciu:)
Show All
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį