RURU LTLT ENEN ITIT
Autorius Neapsiskutusios,naturalios moterys.ka manot,vaikinai?

Siilvia, 45
Įrašai: 3
 Parašyta: 11 Rugsėjo 2011 21:55
Ar patinka?

lunnaa, 40
Įrašai: 2
 Parašyta: 12 Rugsėjo 2011 23:41
as ne vaikinas :D bet ir tai suprantu,kad yra slykstu...nemanau,kad vaikinu nuomone butu kitokia :D

Siilvia, 45
Įrašai: 3
 Parašyta: 13 Rugsėjo 2011 11:07
Kodel nepatinka?bent jau ivairoves delei?kas cia per mada?ar tikrai,ar visi taip mano,gal yra mananciu kitaip?

Yoigo, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 9 Spalio 2011 15:39
Ka susipazinai su tokia ir galvoji ar verta draugaut? Man ne, moterys ir virai turi priziuret save ir atrodit graziai.

osvalditas, 46
Įrašai: 4
 Parašyta: 10 Spalio 2011 12:59
Sveiki :),as visiskai pritariu Yoigo, 26
Visi turime prisiziureti netik isore bet ir daugiau . :)
Nežinomas  Parašyta: 27 Birželio 2012 13:55
As vaikinas, man asmeniskai turi būti svaru ir grazu, jai jau bent nenuskusta toj vietoj, tai bent ne miskas paliktas ;)
pats skutu ir pazastys ir ten, kas butu jei mergina ikistu i kelnes ranka o ten uzciuoptu kuoksta plauku? :D man geda butu , beto plaukai , neleidzia prakaito liaukoms pasisalinti ir todel lieka visokie nemalonus kvapai, dazniau praustis tektu ir nervina jei kur uzkimba tie plaukai, pesa... tada uzknisa, kai viesoj vietoj turi ranka i klyna kist kad pasitaisyt, :D

SujegreS, 44
Įrašai: 4
 Parašyta: 4 Liepos 2012 09:47
Mano nuomonė jei mergina nešalina plaukų tai ji beždžionė :D Kaip atrodo mergina ar moteris kuriai auga ant kojos plaukai (jei ne šeriai) pažastyse plaukai, ant gaktos plaukų miškas o ir šiaip visur... fu, tikrai šlykštu ir jokių kitokių emocijų nekelia man.
Nežinomas  Parašyta: 18 Liepos 2012 18:35
o kuriam virukui patiktu belaizant , kad lystu tarp dantuku plaukuciai [f1]

_vik_, 36
Įrašai: 19
 Parašyta: 31 Liepos 2012 14:51
[quote='Sexy_guy']kas butu jei mergina ikistu i kelnes ranka o ten uzciuoptu kuoksta plauku? :D man geda butu , beto plaukai , neleidzia prakaito liaukoms pasisalinti ir todel lieka visokie nemalonus kvapai, dazniau praustis tektu ir nervina jei kur uzkimba tie plaukai, pesa... tada uzknisa, kai viesoj vietoj turi ranka i klyna kist kad pasitaisyt, :D[/quote]
Hm, būtų blogai, jei mergina kelnėse be kuokšto plaukų daugiau nieko nerastų :D. O šiaip mano manymu vyram ten depiliuostis nereikia, kažkaip bobiška/gėjiška (nekalbu apie tą plaukų dalį, kuri lenda pro apatinių apačią - tuos vertėtų nusipešti kiekvienam žmogui). Ir šiaip, juk jei skuti, tai atauga ežio spyglių aštrumo šeriai, o jei rauni - plaukai įauga ir estetikos tada ne daugiau už pradinį mišką.

Ai čia visokie iškrypėliai susirinkę, nemanau, kad normalūs vaikinai tam skiria daug reikšmės.
Nežinomas  Parašyta: 22 Lapkričio 2012 13:40
Vajej,kiek daug skirtingų nuomonių. :) Aš už pisižiūrėjimą, ar skust ar trumpinti visada reikia. Jei moterys rūpinasi nereikalingų plaukų šalinimu, tai vadinasi ir vaikinai turėtų tai daryti, nes juk mes visi norim estetiško vaizdo ir gerų jausmų, o ne pasišlykštėjimo pamačius "mišką".:D Turiu istoriją , kuri puikiai pamoko... :D