RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius kvaila ;p
Nežinomas  Parašyta: 27 Kovo 2011 23:25
Nuskambės labai kvailai, bet kodėl aš traukiu tik lopus ir šiaip visokias nenormalybes, nesijaučiu ten kokia gražuolė ar panašiai, tokia normali manau, esu mergina.. bet manim susidomi tik tokie, kuriem rūpi tik lova, arba kurie yra visiški... Jau nesusivokiu, arba nėra normalių vaikinų, arba su manim kažkas negerai... kas galit padėt man suprast šią situaciją, nes noriu susirasti vaikiną, bet jai ir toliau taip vislkas, jaučiu ir pasensiu viena :DDDD
Nežinomas  Parašyta: 27 Kovo 2011 23:26
[quote='asteee']Nuskambės labai kvailai, bet kodėl aš traukiu tik lopus ir šiaip visokias nenormalybes, nesijaučiu ten kokia gražuolė ar panašiai, tokia normali manau, esu mergina.. bet manim susidomi tik tokie, kuriem rūpi tik lova, arba kurie yra visiški... Jau nesusivokiu, arba nėra normalių vaikinų, arba su manim kažkas negerai... kas galit padėt man suprast šią situaciją, nes noriu susirasti vaikiną, bet jai ir toliau taip vislkas, jaučiu ir pasensiu viena :DDDD[/quote]

Yoigo, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 9 Spalio 2011 15:48
Labas tai gal pirma papasakosi kokio vaikino ieskai? ;)
Nežinomas  Parašyta: 12 Spalio 2011 22:11
Manau visos simpatiskos merginos tokius traukia. Be to cia kaip suprantu pagrinde butent tokiu zmoniu susirinkimo vieta ir yra, normaliu, kuriuos turi galvoj, absoliuti mazuma.

odetukas, 34
Įrašai: 2
 Parašyta: 22 Spalio 2011 16:26
atsakysiu nebera normaliu :D nors cia juokingai skamba bet rimtai toks jausmas kad wisi isplauke arba galwoja apie ana gala :P
Nežinomas  Parašyta: 23 Spalio 2011 16:50
asteee, leisk atspesiu, dauguma tu nenormalybiu yra is kitu saliu (kurie tau raso) ? :D

eternaltower, 37
Įrašai: 1
 Parašyta: 24 Spalio 2011 19:01
na, matyt, normalūs yra tau per mažai patrauklūs fiziškai, o ir yra kita medalio pusė, pusė tų kietūnų apsiverktų tikrame pasimatyme, taip, kad sėkmės ir jei kam nepatiko mano žodžiai, lai iš tų pat raidžių susideda ką nors mielo ir gražaus :)))

kalasas18, 35
Įrašai: 1
 Parašyta: 25 Spalio 2011 15:08
Tai sakai nepatinka vyrai kuriem rupi tik lova... :) Na mano nuomone, tai jau vien tavo pagrindine foto su isvirtusiais dviem dideliais "pliusais" tokius vyrukus kvieste kviecia tavimi susidometi. :) Kaip sakoma "kaip sauksi, taip ir atsilieps". Jei nori patarimo tai uzsimesk solidesne foto su daugiau drabuziu, tik tada turetum maziau demesio sulaukti. Bet galbut tada sulauksi taip ilgai laukto bernelio kuriam ne "lova" galvoj. :D

odetukas, 34
Įrašai: 2
 Parašyta: 30 Balandžio 2012 11:58
pagrindine foto - nei apsinuoginusi, neis issikraipiusi, zodziu nera wulgari ar kazkokia kitokia, normali nuotrauka ... nesuprantu ko prie jos prilipai net uzrasas nepanasus i koki zuikute, sexiuke ar kazkas tokio ... jei tau paprasta nuotrauka panasi i kazkokia ero tai man truksta zodziu :D

Burnin, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 1 Gegužės 2012 01:51
neprarask vilties kada nors atsiras ir tas kokio ieskai :)
buk optimiste ir seksis
(p.s nors xD mano optimistiskumas jau mirsta)
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Показать все
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį