RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 2 «  1  »
Autorius kvaila ;p

_vik_, 36
Įrašai: 19
 Parašyta: 26 Gegužės 2012 16:44
[quote='asteee']Nuskambės labai kvailai, bet kodėl aš traukiu tik lopus ir šiaip visokias nenormalybes, nesijaučiu ten kokia gražuolė ar panašiai, tokia normali manau, esu mergina.. bet manim susidomi tik tokie, kuriem rūpi tik lova, arba kurie yra visiški... Jau nesusivokiu, arba nėra normalių vaikinų, arba su manim kažkas negerai... kas galit padėt man suprast šią situaciją, nes noriu susirasti vaikiną, bet jai ir toliau taip vislkas, jaučiu ir pasensiu viena :DDDD[/quote]
Jei kalbi apie šitą svetainę, tai čia prietrankų koncentracija žymiai didesnė, nei realybėje :D.
O bendrai, jei pati esi aukščiau vidurkio ir ieškai savęs verto, taip ir gaunasi. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad gražiai protingai panelei lengva susirasti vaikiną, bet, deja, tuomet tik sunkiau, nes juk tikrai, nesukursi pagarbių santykių su žmogum, kurį laikai už save prastesniu. Greičiausiai poras susiranda, susituokia, vaikų prisigimdo vidutiniškos panelės su vidutiniškais standartais. Manau, kad su analogiškomis problemomis susiduria ir vaikinai.

budulisxxl, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 4 Gruodžio 2014 13:42
Tai daugiau kurvisku nuotrauku prisidekit o tada apsiverkit kad tik iskrype ziuri .. po klubus vaiksto isverstais papais o paskui verkia oj isdulkino ir varda pamirso ..cia ne bachuru normaliu nera o panu nera
Nežinomas  Parašyta: 20 Sausio 2015 12:45
Perdaug nėra ko pergyvent. Ateis tas laikas ir būsi ne viena..
Puslapis 2 iš 2 «  1  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį