RURU LTLT ENEN ITIT
Autorius sveika lietuvška pirtis ir masažas,-sveikatos ir grožio šaltinis.
Nežinomas  Parašyta: 18 Vasario 2011 11:53
ko tik nepaklausi apie pirtį šiandien,visi pasireiškia kaip dideli žinovai, o ištiesu,taisyklingai naudojasi pirtimi tik kokie 98%lietuvių.Mes pirtininkai, lietuviškos pirties kultūros saugotojai šiandien aktyviai dirbam tam,kad daugybė amžių menanti pirties kultūra neišnyktų.Daugelis nė neisivaozduoja,kokius pojūčius ir galią ji turi.Visus,ką domina sveikata,grožis natūraliomis priemonėmis,galite kreiptis,tikrai patarsiu.Pirtyje galima kovoti ir didelėmis sveikatos problemomis.Kartais mums daktarai pasako diagnozę,-išmokite gyventi su savo problema.Aš jū nepaklausiau,ir po lūžusio stuburo labai riboto gyvenimo,pradėjau su savimi dirbti pirtyje,-šiandien aš galiu viską,ką ir sveiki žmonės,gal net ir daugiau...tenka pirty dirbti ir su kreivom nugarom,išvaržom, su reumatais,atstatinėti žmones po operacijų,...esu ne tik pirtininkė,bet ir prof.masažuotoja.Jei turite klausimų,kreipkitės,tikrai mielai patarsiu ir pasistengsiu pagelbėti.Esame ikūrę ir pirties klubą kaune,kiekvieną sekmadieni į pirtį susirenka žmonės,kurie vertina sveikatą,puikų poilsi.peršalimai,ar kitokios bėdos,mums svetimos....
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį