ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Autorius Skundas merginoms
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2010 14:47
Man kazkaip vienodai - atsako, neatsako, kazkada uzsireginau pazet ar kas parasys ar ne, pats parasiau tik kelioms, o seip nekreipiu demesio, nes biski "dejes" as ant daugelio dalyku :D ir dabar neagliu issitrint anketos suknistos, nes neatsimenu passwordo... issaugotas pw chrome yra ir uzeinu cia per 1-2 menesius karta... Nereikia tiketis kazko, kad nereiketu nusiviltu < patarimas ateiciai :P

Gricko, 47
Įrašai: 11
 Parašyta: 30 Lapkričio 2010 16:13
[quote='domce222']Gricko, tu nusisneki visiskai.[/quote]

tai paprastai kai skundziasi vyrai "nera panu, nera mergu..." nori rasti pamajok pinigine ir iskart atsiras

kastu, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 4 Gruodžio 2010 00:33
[quote='Gricko']Gricko, tu nusisneki visiskai.

tai paprastai kai skundziasi vyrai "nera panu, nera mergu..." nori rasti pamajok pinigine ir iskart atsiras[/quote]

pamojuok, jei nesuplysus:))
Nežinomas  Parašyta: 19 Rugpjūčio 2011 23:57
as atsakyciau taip, aplamai negaliu pakesti kaip lietuvos vaikinai nesugeba konkreciai pasakyti ko jie nori.
Nežinomas  Parašyta: 10 Rugsėjo 2011 18:00
Ieskokis uzsieniecio, kuris konkreciai pasakys ko nori ir kiek uz tai duos :D

osvalditas, 46
Įrašai: 4
 Parašyta: 30 Rugsėjo 2011 10:36
98% merginu Lietuvoj ,tikros materialistes,ir nieko cia nepadarysi :).Tokia ju prigimtis jau :))

Yoigo, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 9 Spalio 2011 15:32
osvalditas buvau as 17 dienu Lietuvoj, vadinas man pasiseke nes susipazinau su mergina kuriai tikrai pinigai nerupi.
o del to kd neatsako, vadinas tu joms neidomus, o jai tu joms neidomus vadinas ir jos nevertos taves, zinok pasauli tiek merginu yra, kad rupintis del kazkokio neatsakito laisko tikrai kvaila. Sekmes

osvalditas, 46
Įrašai: 4
 Parašyta: 10 Spalio 2011 10:32
Na juk ir nerasiau kad visos 100% tokios,yra ir tikrai ziurinciu y santykius kitaip :).Tau labai pasiseke ir linkiu kad taip sekmes kartu,bet zinai laikas jis pilnas netiketumu,tad laikas parodys kaip kas bus :).
Nežinomas  Parašyta: 11 Lapkričio 2011 15:59
Padarei išvadą manęs nepakalbinęs? :)
Nežinomas  Parašyta: 11 Lapkričio 2011 16:01
Padarei išvadą manęs nepakalbinęs? :)
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį