ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius Loveparade. Ką apie tai manote? Esat buvę?
Nežinomas  Parašyta: 21 Kovo 2010 21:07
..
Nežinomas  Parašyta: 21 Kovo 2010 22:09
kelios valandos dziaugsmo, apytiksliai 4 kokios, ir baba. Tas veiksmas trunka tol, kol keliasdesimt furu parusotu kaip atskiri DJ`u pultai, ir leisdami ssavo muzika, pravaziuoja is leto. O tada lieka tik tuscios pievos, kalnai siuksliu, marichuanos kvapas, ir issitaske "ufonautai". Linksmybes tesiasi klubuose.
Nežinomas  Parašyta: 24 Kovo 2010 10:05
Buvau ir man patiko, siais metais vaziuosiu vel :)
Tau gal ir nepatiko, nes nemoki atsipalaiduoti, o visa ta aplinka ta muzika, tikrai leidzia tau nusiraut kaip reikiant, nepalygint su musu lietuvos renginiais :)
Nežinomas  Parašyta: 27 Kovo 2010 04:02
Qty cic tik, kas sako ka nepatiko???
BCEM COCATb....
Nežinomas  Parašyta: 29 Kovo 2010 17:09
[quote='Qty']Buvau ir man patiko, siais metais vaziuosiu vel :)
Tau gal ir nepatiko, nes nemoki atsipalaiduoti, o visa ta aplinka ta muzika, tikrai leidzia tau nusiraut kaip reikiant, nepalygint su musu lietuvos renginiais :)[/quote]

Tik kodel viduri tuso isejai i autika? :)))
Nežinomas  Parašyta: 30 Kovo 2010 04:27
[quote='Seras_Seiton']Buvau ir man patiko, siais metais vaziuosiu vel :)
Tau gal ir nepatiko, nes nemoki atsipalaiduoti, o visa ta aplinka ta muzika, tikrai leidzia tau nusiraut kaip reikiant, nepalygint su musu lietuvos renginiais :)

Tik kodel viduri tuso isejai i autika? :)))[/quote]


gal bilieto atsizymeti? :DDDD
Nežinomas  Parašyta: 30 Kovo 2010 14:11
[quote='ciuvacelo']Buvau ir man patiko, siais metais vaziuosiu vel :)
Tau gal ir nepatiko, nes nemoki atsipalaiduoti, o visa ta aplinka ta muzika, tikrai leidzia tau nusiraut kaip reikiant, nepalygint su musu lietuvos renginiais :)

Tik kodel viduri tuso isejai i autika? :)))


gal bilieto atsizymeti? :DDDD[/quote]


Kiek atsimenu sulyjo vargsiuka, tj jam dingo noras tusintis, padarius toki kelia, ten isvis buvo vienas keistuolis, atvare i vieta ir net nunuejo i festivali visas 12 valandu prasedejo autobuse :)))
Nežinomas  Parašyta: 31 Kovo 2010 03:11
[quote='Seras_Seiton']Buvau ir man patiko, siais metais vaziuosiu vel :)
Tau gal ir nepatiko, nes nemoki atsipalaiduoti, o visa ta aplinka ta muzika, tikrai leidzia tau nusiraut kaip reikiant, nepalygint su musu lietuvos renginiais :)

Tik kodel viduri tuso isejai i autika? :)))


gal bilieto atsizymeti? :DDDD


Kiek atsimenu sulyjo vargsiuka, tj jam dingo noras tusintis, padarius toki kelia, ten isvis buvo vienas keistuolis, atvare i vieta ir net nunuejo i festivali visas 12 valandu prasedejo autobuse :)))[/quote]

Cia Qty??? :D
Nežinomas  Parašyta: 31 Kovo 2010 22:53
[quote='ciuvacelo']Buvau ir man patiko, siais metais vaziuosiu vel :)
Tau gal ir nepatiko, nes nemoki atsipalaiduoti, o visa ta aplinka ta muzika, tikrai leidzia tau nusiraut kaip reikiant, nepalygint su musu lietuvos renginiais :)

Tik kodel viduri tuso isejai i autika? :)))


gal bilieto atsizymeti? :DDDD


Kiek atsimenu sulyjo vargsiuka, tj jam dingo noras tusintis, padarius toki kelia, ten isvis buvo vienas keistuolis, atvare i vieta ir net nunuejo i festivali visas 12 valandu prasedejo autobuse :)))

Cia Qty??? :D[/quote]

Quciukas issingando lietucio vargsiukas, o ten kitas isvis net nenuejo i ta festivali.. :D
Nežinomas  Parašyta: 19 Birželio 2010 03:16
nu bbz, as tai su sieru taip apsirukiau, kad man buvo 2 loveparade prie to autobuso :)
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį