RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 2 «  1  »
Autorius Kaip priversti vaikina mane pamirsti???
Nežinomas  Parašyta: 8 Balandžio 2010 13:28
[quote='Impulse']Sveiki :)
Turiu vaikina, esmae kartu jau 2 metai.
Taciau nemyliu jo.....pradzioje viskas buvo kitaip....mylejau jy net labai.
O dabar laikuj begant jauciu kad ne tik nemyliu jo bet ir pradedu jo nekesti...kiekvienas jo zingsnis ar istartas zodis man atrodo kvailas ir beprasmiskas. Tiesiog negaliu jo pakesti.
Sakiau jam ne karta ir ne du kad viskas baigta, kad nera jausmu .... O jis vis kartoja kad myli mane ir negali be manes... kad jo meiles uzteks mums abiems... bet zinau kad taip nebus...jo meiles tikrai neuzteks...nes as jau nesugebu jo myleti...ka cia myleti nesugebu jo pakesti...
Bandziau kalbetis graziai wiska paiskinti...Bandziau rekti ir bandyti ismesti is savo namu...isvadinau bjauriausiais pasaulyje zodziais...maldavau kad nesdintusi is mano gyvenimo..... Ir kaip manot? jis kaip prisuktas man kartoja kad mane myli...maldauja kad nepalikciau....skambina ir raso simtus kartu per diena ...negana to stovi prie duru nuolatos...
Prisiekiu tuoj isikraustysiu is proto jau tikrai nebezinau ka daryti...kaip elgts... todel prasau jusu patarimo :)[/quote]

Patarciau tiesiog toliau vengti jo, su laiku supras jis viska ir atsibos jam taip daryt. Tiesiog stenkis netureti bendru reikalu su juo.
As asmeniskai nieko panasaus nesu patyres, tai man sunkiau komentuoti :) Be to esu vaikinas, o jei taip man kada nors bus...
Nežinomas  Parašyta: 9 Balandžio 2010 11:23
prie duru palik vainika su laiskeliu :)

sandroooliukas, 37
Įrašai: 5
 Parašyta: 9 Liepos 2010 16:46
man tas pats buvo as palikau vaikina jis to nesuprato, skambino man prase atleist, tol kol daviau dar viena sansa tik netikiu kad tai ilgam, jis myli jis nenori skirtis, jam skaudu, jis negali suprast kaip mergina gali ji palikt, o ne jis ja... bet buvo kaip buvo... dabar galiu pasakyt tik tiek, kad jei jis tave myli, jei jis nori but kartu jis pasikeis, pabandyk jam atleist jei pas tave bent trupinelis liko meiles.... gal kas gero iseis... linkiu jums laimes

SPEEDYS, 38
Įrašai: 4
 Parašyta: 1 Rugpjūčio 2010 08:12
SEIP GAL VISU PASIULIMAI IRA GERI TATSEU GALIU PASAKITI VIENA MATOSI PANELE VISKA ISBANDE O VAIKINAS JAI NE PRIE SIRDIES TAI BELIEKA TIK VIENAS VARIANTAS ATSIPRASU 2 PIRMAS KAT JISAI PAMATITU TAVE SU KITU VAIKINU O ANTRAS JAI NEPADES PIRMAS SKANBINK I POLICIJA NES JAI JISAI KRIS I DEPRESIJA JO PSIHIKA GALI SUSTREIKUOT O TOKIE ZMONES LABAI PAVOJINGI JIE GALI GRIEBTIS NET ZMOGZUDISTES ZINOMA NENORIU GASDINT TIESIOG NORIU ISPET DEL TOKIU ZMONIU POVAJINGUMO AS IRGI TURJAU TOKIA PANA TAI KAI MANES VOS PER PLAUKA NENUZUDE TAI PSIHOLOGAS MAN IR PAPASAKOJO APIE TOKIUS ZMONES TAT KAIP IR SAKIAU BUK SU JUO ATSARGI IR TIKRAI NENUSILEISK IR NEDUOK 2 SANSO JAI PATI TO NENORI
Puslapis 2 iš 2 «  1  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį