ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius Kaip priversti vaikina mane pamirsti???

Impulse, 34
Įrašai: 4
 Parašyta: 2 Gruodžio 2009 14:27
Sveiki :)
Turiu vaikina, esmae kartu jau 2 metai.
Taciau nemyliu jo.....pradzioje viskas buvo kitaip....mylejau jy net labai.
O dabar laikuj begant jauciu kad ne tik nemyliu jo bet ir pradedu jo nekesti...kiekvienas jo zingsnis ar istartas zodis man atrodo kvailas ir beprasmiskas. Tiesiog negaliu jo pakesti.
Sakiau jam ne karta ir ne du kad viskas baigta, kad nera jausmu .... O jis vis kartoja kad myli mane ir negali be manes... kad jo meiles uzteks mums abiems... bet zinau kad taip nebus...jo meiles tikrai neuzteks...nes as jau nesugebu jo myleti...ka cia myleti nesugebu jo pakesti...
Bandziau kalbetis graziai wiska paiskinti...Bandziau rekti ir bandyti ismesti is savo namu...isvadinau bjauriausiais pasaulyje zodziais...maldavau kad nesdintusi is mano gyvenimo..... Ir kaip manot? jis kaip prisuktas man kartoja kad mane myli...maldauja kad nepalikciau....skambina ir raso simtus kartu per diena ...negana to stovi prie duru nuolatos...
Prisiekiu tuoj isikraustysiu is proto jau tikrai nebezinau ka daryti...kaip elgts... todel prasau jusu patarimo :)

OneEye, 43
Įrašai: 6
 Parašyta: 3 Gruodžio 2009 12:19
Padaryk kaip mano buvusioji pana :)
Pasakyk kad tu nori pagyventi atskirai ir apmastyti savo jausmus ir kad jis tau netrugdytu :)
Taciau pamastyt teko man paciam , ir supratau kad meile be atsako nera mano gyvenimo tikslas ,
ir kad zmogus kury myliu - kankinas tiek pat kaip ir as :(
Po 4-5 men , sirdis apgijo . Bet juk skausmas isvalo siela :)

Impulse, 34
Įrašai: 4
 Parašyta: 6 Gruodžio 2009 20:42
O tu zinok sakiau as jam.... daug visko sakiau ... ir kad noriu viena pabut ir kad reikia jausmuose susigaudyt o tai noriu padaryt viena.... nepadeda... verkia maldauja kad bent trumpam galetume pasimatyt...

frestyler, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 7 Gruodžio 2009 14:00
Tau reikia susirast kita zmogu, ir but su juo, tada po truputi atsikabins ;)
Nežinomas  Parašyta: 8 Gruodžio 2009 08:24
Pasakyk tiesą, atviras pokalbis padės labiausiai, net svetimų mintys ne tiek brangios kiek pačios jo pažinimas. Negalima priversti pamiršti, pastangos visad nueina į kitą pusę. Laikas ir pokalbis - vieninteliai pagalbininkai.

Impulse, 34
Įrašai: 4
 Parašyta: 8 Gruodžio 2009 09:21
Eh....tu pokalbiu buvo gana daug jau ...visi jie baigiasi asarom....Negaliu matyti jo verkencio...kazkaip per ne lyg skaudu....jug vis del to kazkada myleta....Bet negaliu juk praleisti visa savo gyvenima su zmogum tik is gailescio....
Nežinomas  Parašyta: 8 Gruodžio 2009 10:03
Žinai, brangioji, arba pamatysi jį verkiantį ir taip į ateitį sustiprinsi jį, arba kentėsi pati,o abejoju ar verta skaudinti du frontus. Gyvenimas bėga, abiems..

Impulse, 34
Įrašai: 4
 Parašyta: 9 Gruodžio 2009 15:21
Va butent ...gyvenimas bega...nesiruosiu jo nugyventi del kazko! :) gyvenam juk del saves :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Gruodžio 2009 21:12
Ir brangių žmonių. :)

frestyler, 38
Įrašai: 6
 Parašyta: 10 Gruodžio 2009 12:06
:) Kokios jus teisingos.. tik buna daznas varijantas, kad viena puse nesupranta, kad viskas baigta jau, nieko nebeatkelsi ir megina megina klijuot.. o tikslo nera, tiek pats zmogus kenchia, tiek kitam nepyragai..
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį