ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 5 iš 12 «  1  | 2  | 3  | 4  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  »
Autorius Per pažintis neimanoma susirasti vaikino. Arklystu? :D
Nežinomas  Parašyta: 15 Kovo 2010 00:10
Arklys tu :D

frende, 34
Įrašai: 9
 Parašyta: 16 Kovo 2010 21:38
sveiki, chebra padekit ;) labai reik, atsakykit kam nesunku i klausimus, labai aciu jums.. ir sorry,ne i tema cia, keliu visur kur tik imanoma...

http://www.apklausa.lt/f/prekes-zenklo-coca-cola-pozicionavimas-lietuvos-rinkoje-yu5ln82

jurixxx, 55
Įrašai: 1
 Parašyta: 29 Kovo 2010 11:24
Jei gerai pasistengsi,tai viskas imanoma...

Vykst_, 31
Įrašai: 3
 Parašyta: 25 Balandžio 2010 11:40
nemanau ;d jei pana normali tai jau turi bx in real susiradus, reta tokia į portalus užklysta, dažniausiai ateina tokios, kurios nori parodyt "kas aš esu, pažiūrėkit kokia aš graži, kokie mano papukai, figūra, girkit mane" (arba būna achuenai išrankios) ir pan :]
Nežinomas  Parašyta: 3 Gegužės 2010 15:47
Viskam yra priezastis, kas iesko, tas randa. :) Kas veikia, tas turi. Is dangaus i rankas pasaku princas/princese ant balto zirgo/ponio neatjos jeigu sedesime toje pacioje rutinoje. Internetiniais romanais netikejau ilgai, kol nepamaciau pavyzdziu. ;)
Nežinomas  Parašyta: 6 Gegužės 2010 14:56
tikrai neįmanoma merginom vaikino čia rasti, vaikinam - merginos... neįmanoma bedarbiui darbo rasti, neįmanoma norimos alaus rūšies rasti, ir juolabiau neįmano rasti laiko, jį ramiai išgerti, neįmanoma be avarijos iš kiemo išvažiuoti, neįmanoma forumuose komentuoti, neįmanoma išmokti plaukti, neįmanoma miške grybų rasti.... bet po velniais - kol nesurizikuoji gyvenime, tol viskas neįmanoma....
Nežinomas  Parašyta: 16 Gegužės 2010 20:24
gal ir imanoma bet sansu manau nedidelis, kaip ten sakoma kai pradedi nebeieskot pati meile tave susiras tik vot nezinosi kokiam kampe "tupi" o siaip viskas yra imanoma

aysha69, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 17 Gegužės 2010 14:23
[quote='ovidijus1']musu lietuvaites ira labai pasikelusios delto ir sunku jum susirast vaikinu su kitos salies merginom zimiai paprasiau ir lengviau[/quote]
o cia nesutiksiu su kitos salies merginom zymiai paprasciau nes jos lengvabudes ir nuotykiu ieskotojos ...zinoma velgi priklauso jei ieskai rimtos paneles tai tikrai nebus sunku pavarkt truputi ir pasiekt ja tai bent zinosi kad turi ne vienai dienai ...o jei ieskai tik kur ta savo gyslele ygrust tai irglaudiesi prie kitatauciu...
Nežinomas  Parašyta: 17 Gegužės 2010 14:59
Viskas įmanoma ir susirasti (ir prarasti), šiaip svarbiausia yra sugalvoti "ko nori" o visa kita tik detales ;)
Nežinomas  Parašyta: 29 Gegužės 2010 11:22
[quote='ruzavai_zydra']gal ir imanoma bet sansu manau nedidelis, kaip ten sakoma kai pradedi nebeieskot pati meile tave susiras tik vot nezinosi kokiam kampe "tupi" o siaip viskas yra imanoma[/quote]
na jei neieskosi,tai juk neateis pas tave i namus,nepaskambins i duris ir nepasakys,o cia as tavo issvajotasis,aisku gal merginom kitaip,gal ir paskambina i duris , bet manau reik visad tiketis sutik ir jei pasidairysi gal ir rasi:D
Puslapis 5 iš 12 «  1  | 2  | 3  | 4  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  »