ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 2 iš 5 «  1  | 3  | 4  | 5  »
Autorius Labiausiai seksovas automobilis

_kLEINas_, 86
Įrašai: 2
 Parašyta: 5 Birželio 2009 17:11
net neisivajzduoju,kas gali merginai but sexualaus ir verciancio is koto,pamacius subaru wrx.. niu niekaip... va atsisedus ir uzsikurusi,net nepradejusi vaziuot,vien uzsikurus,tai adrenalinas gali pakilti,bet tai nera sexualinis susijaudinimas :)
O siaip sexualiausia isrinkt manau neimanoma,nes kiek vertintoju,tiek ir nuomoniu :)tiek,kad zaporoziecio tai tikrai niekas,manau,neisrinktu sexualiausiuoju :DDD

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 5 Birželio 2009 22:58
Sitas sexas ?

[img=d29922fbddaed.jpg][/img]
Nežinomas  Parašyta: 6 Birželio 2009 15:14
[quote='Erikutiz']Sitas sexas ?

[img=d29922fbddaed.jpg][/img][/quote]

be to suolelio ant bagazines ir su gold wheels sexas ;)

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 6 Birželio 2009 23:56
Zinai kaikam patinka ir bobos be papu ir su kreivom kojom. Sorry man ne. :D
b0d jei neskiri suoliuko nuo normalaus spoileriuko GAMYKLINIO, tai tau niekas nebepades.

johnnmann, 40
Įrašai: 4
 Parašyta: 7 Birželio 2009 03:04
[quote='_kLEINas_']net neisivajzduoju,kas gali merginai but sexualaus ir verciancio is koto,pamacius subaru wrx.. niu niekaip... va atsisedus ir uzsikurusi,net nepradejusi vaziuot,vien uzsikurus,tai adrenalinas gali pakilti,bet tai nera sexualinis susijaudinimas :)
O siaip sexualiausia isrinkt manau neimanoma,nes kiek vertintoju,tiek ir nuomoniu :)tiek,kad zaporoziecio tai tikrai niekas,manau,neisrinktu sexualiausiuoju :DDD[/quote] as rinkciaus :) zaporuzietis geriause visu laiku masina tai tarsi antikvarinis porsas :D o kas liece seksuma ....... kad ir kaip savo masina isdarkysi kad ir ka darysi su ja,niekas neatstos merginos su bikiniu :)

johnnmann, 40
Įrašai: 4
 Parašyta: 7 Birželio 2009 03:08
ir isvis nuo kada masina seksuali tapo :D :D :D :D

johnnmann, 40
Įrašai: 4
 Parašyta: 7 Birželio 2009 03:26
gamykliniu sakai :D :D nuokada subaras gamykliny spoilery turi :D subaru spoileriu negamina :D subaras masinas gamina spoileris perkasi atskirai :) kaip ir interieas , ismetimo sistema ir T.T jei kada teks is salono pirkt suprasi apie ka as :)
Nežinomas  Parašyta: 7 Birželio 2009 03:26
[quote='Erikutiz']Zinai kaikam patinka ir bobos be papu ir su kreivom kojom. Sorry man ne. :D
b0d jei neskiri suoliuko nuo normalaus spoileriuko GAMYKLINIO, tai tau niekas nebepades.[/quote]

tiesios kojos ir papai mani pats tas :)
zinau kad jis GAMYKLINIS (visi daro klaidas netgi subaru, pirma kart pamates WRX su tuom spoileriu nusivyliau ''555'')
bet egzistuoja ir kitas GAMYKLINIS
[img=7eee23630bd2a.jpg][/img]
kuris mano akiai SEXUALESNIS :)
sitoi temoi ir destom mintis apie tai ;)
nieko asmenisko :)

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 7 Birželio 2009 12:09
Tiurlingo ase, taip subaru negamina spoileriu neee. Visi perkasi atskirai... Atsigauk tu pagaliau.

Matai kai masina yra zemesne nei standartas ant 5-6cm tai tas spoileris man netinka apsoliuciai. Jeigu uzhsidesiu visdelto COILUS desiu dideli IC ir pirksiu kitus ratus :) R17 sti original.
Nežinomas  Parašyta: 7 Birželio 2009 15:28
dek viska iseiles :)
man vienodai ;)
as tik nesuprantu tokiu zmoniu kurie reiskias forumuose ;) o poto nepriima kritikos ir kitu nuomoniu ....
atsigauk pats :) tema apie sexualuma (vapse nesuprantu ka as cia toj temoj veikiu :) ) ... ne apie tiurlingus ar kazka tokio ;)
galejau anksciau paminet jog tavo turimas Impraza buvo pripazintas labiausiai nenusisekusiu imprazos dizainu, vien del priekiniu lempu :)
ir buvo leidziamas trumpa laika :)

[img=7f0ea55630d7b.jpg][/img]

sitas dailus wrx :)
Puslapis 2 iš 5 «  1  | 3  | 4  | 5  »