RURU LTLT ENEN ITIT
Autorius Pelningas pasiūlymas
Nežinomas  Parašyta: 12 Kovo 2009 17:08
Jeigu ieškai gerai ir tikrai apmokamo darbo namuose, būtinai tai perskaityk , nes naudinga. Skaitant šį straipsnį Jūs galite pakeisti savo gyvenimą. Tai pakeitė mano gyvenimą. Aš aptikau tai viename iš skelbimų ir nusprendžiau pabandyti. Dalyvaujant įvairiuose forumuose aš randu šitą straipsnį ,kuriame sakoma, kad galima padaryti tūkstančius litų per keletą savaičių įdedant tik 6 litus .Paistalai ,pagalvojau ,tai turėtų būti eilinis būdas apmauti ,bet nusprendžiau perskaityti ir sužinoti kas siūloma.
Toliau ten sakoma ,kad reikia persiusti po 2lt i banko sąskaita kiekvienam iš sąrašo apačioje. Paskui išbraukti pirmą sąskaitos numerį ir įrašyti savo sąskaitos numerį į paskutinę šeštą eilutę ir talpinate šitą straipsni kaip minimum 200 forumuose ir skelbimuose. Jokiu apgaulių...Aš pamąsčiau, kad nieko neprarandu, išskyrus savo 12lt ir nusprendžiau pabandyti. Ir atspėkit kas?:)
Jau po kelių dienų man i sąskaitą pradėjo kauptis pinigai. Aš negalėjau patikėti savo akimis, jog tai veikia. Per pora savaičių susikaupė apie 1000lt ,po trijų savaičių prisidėjo dar apie 2000lt . Dabar turiu užsidirbęs 4000lt ir neskaitant smulkių išlaidų. Po pusantro mėnesio turėtų buti apie 7000lt. Ir šita suma po truputį toliau didės.
O prasidėjo tik nuo 12lt .Noriu su Jumis pasidalinti kaip tai dirba, nes tai naudinga ir jums ir man.
Aš Jums pažadu ,jeigu Jus tiksliai seksite instrukcija ir neturėsite vilčių gudrauti, Jus pradėsite gauti daug pinigų, per daug nesistengdami.
Pasiūlymas : Perskaitykite tai pora kartų. Išsaugokite pranešimą savo kompiuteryje, sekite instrukcija ir pinigai neprivers Jūsų laukti. Sutikite - tai paprasta.
Tai absoliučiai legalu, tai tik bankinė pinigų pavedimo operacija ir Jūsų indelis yra tik 12lt ir pora valandų internete ...
Svarbu: Tai ne apgavystė ir visiškai legalu ir Jus niekuo nerizikuojate ir neprarandate, bet tai tikrai veikia.
Atkreipkite dėmesį : Tiksliai sekite instrukcija ir 60000lt ir daugiau bus Jūsų nuo 40 iki 80 dienų laikotarpyje.
Visa tai sėkmingai veikia TIK DĖL DALYVIŲ SĄŽININGUMO.
Yra trys paprasti žingsniai :
1. Jei dar neturite, Jums reikia atsidaryti sąskaitą bet kuriame Lietuvos banke.
2. Pirmiausia I žemiau esancią 6 banko sąskaita perveskite 2lt. Po to perveskite po 2lt ir į sekančias banko sąskaitas. Visa tai įvykdę, Jūs padarėte paslaugą, ir svarbiausia - tai visiškai legalu. Jus taip pat prašote teisėtos paslaugos, už kurią mokate ir Jums bus atlyginta.

1. LT857044000879616105

2. LT397300010091281398

3. LT634010043500115626

4. LT137044000727612581

5. LT607300010038312521

6. LT547400012388523830
Dabar išbraukite iš sąrašo Nr.1 sąskaitos numerį, perneškite visas sąskaitas vienu eilės numeriu į apačią, o i atlaisvintą Nr.6 eilutę įrašykite savo banko sąskaitos numerį.
Darykite, bet kokius pokyčius, bet išlaikykite pagrindinę idėją. Išplatinkite šitą straipsnį minimum 200 forumuose ir naujienų juostose, skelbimuose arba asmeniniais laiškais. Įsidėmėkite - kuo daugiau informacijos pasklis apie šį straipsnį, tuo didesnės bus Jūsų pajamos ir tos pajamos tiesiogiai priklauso nuo Jūsų!

NerijoShius, 39
Įrašai: 1
 Parašyta: 12 Kovo 2009 17:28
tureciau makaronus ant ausu patikeciau :D:D:D
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį