RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Autorius klausimas vertas milijono :DDD
Nežinomas  Parašyta: 2 Rugpjūčio 2009 07:50
Geros problemos pas mergeles ;)) Keisk aplinka... :) Palik Lietuva... Susirask Kita bachura kuriam makaronus geriau kabintum ir tavim tiketu.... ir ziurek jau kokie pokyciai ;]]]] Bet aisku geriau sedeti Lietuvelei ir paverkti koks gyvenimas blogas ;] Kokie bernai blogi... Kaip viskas brangu... ir so on... Bet nieks ir nesikeis jai nebus pirmo step....
Nežinomas  Parašyta: 8 Gruodžio 2009 08:34
Mėgaukis dienomis, išnaudok laisvą laiką malonumams, kad jie atpirktų tuos rūpeščius.
Nežinomas  Parašyta: 22 Liepos 2010 02:44
Man padejo begiojimas rytais :)
Nežinomas  Parašyta: 5 Spalio 2010 13:40
Jeigų miego norisi, gali būti, kad su spaudimu blogai.
Man pačiai problema panaši, tai vartoju TONUSSAN lašiukus ir padėjo.
"Medikamentas gerina nervinio impulso perdavimą centrinėje nervų sistemoje, stiprina dirginimą ir aktyvų slopinimą bei paslankumą galvos smegenų žievėje, todėl stimuliuoja centrinę nervų sistemą pasireiškus fiziniam ir protiniam nuovargiui, didina darbingumą, mažina nuovargį ir mieguistumą, gerina bendrąją savijautą, didina organizmo atsparumą įvairių neigiamų fizinių, cheminių bei biologinių faktorių (perkaitimo, perkrovos ir kt.) poveikiui. Be to, preparatas tonizuoja širdies ir kraujagyslių sistemą, todėl gali padidinti sumažėjusį kraujo spaudimą."

_vik_, 36
Įrašai: 19
 Parašyta: 6 Spalio 2010 18:03
[quote='MaladyMalaise']Jeigų miego norisi, gali būti, kad su spaudimu blogai.
Man pačiai problema panaši, tai vartoju TONUSSAN lašiukus ir padėjo.
"Medikamentas gerina nervinio impulso perdavimą centrinėje nervų sistemoje, stiprina dirginimą ir aktyvų slopinimą bei paslankumą galvos smegenų žievėje, todėl stimuliuoja centrinę nervų sistemą pasireiškus fiziniam ir protiniam nuovargiui, didina darbingumą, mažina nuovargį ir mieguistumą, gerina bendrąją savijautą, didina organizmo atsparumą įvairių neigiamų fizinių, cheminių bei biologinių faktorių (perkaitimo, perkrovos ir kt.) poveikiui. Be to, preparatas tonizuoja širdies ir kraujagyslių sistemą, todėl gali padidinti sumažėjusį kraujo spaudimą."[/quote]
Sudominai, pagooglinau - iš aprašymo neblogas preparatas. Reiks pasižiūrėt vaistinėj kiek kainuoja, ir jei nebrangus, nusipirkt, nes kartais reikia kažkokio prabudinimo, ypač kai reikia padaryti kokį nors nuobodų dalyką.
Nežinomas  Parašyta: 8 Spalio 2010 23:21
Tai kalbink, kam tie formalumai klausiant "ar galima" :D Gi ne Anglijos karalienei rašai :D
Nežinomas  Parašyta: 8 Spalio 2010 23:22
nečia..:D
Nežinomas  Parašyta: 19 Vasario 2011 09:35
Matai,kiekvienas mes turime tiek fizinio nuovargio,tiek emocinio,sprendziant sia problema su vienu is ju,rezultatas laikinas.Zinau labai gera buda,po kurio galima ne tik kuna apvalyti,bet ir siela,nuo visu susikaupusiu rupesciu,priblemu.tai kokybiska pirtis. Kadangi esi kauniete,siulau sekmadieni atvaziuoti i pas mane i pirti.gausi puikia relakso ir poilsio doze,pilingus,vanojima,masaza,i ekete nueisim,po to jausiesi kaip naujai gimusi ir gyvenimo spalvos pasikeis......
Nežinomas  Parašyta: 27 Birželio 2011 01:03
Pabandyk kasdien pasimankštint (ne kačelintis, o tiesiog prasijudint). Man padėjo, kai per ilgai užsitingėjau ka nors daryt :)

jobquest, 33
Įrašai: 7
 Parašyta: 30 Birželio 2011 15:39
http://kaipparduotiinformacija.lt/affiliate_info.php?ref=357
Puslapis 2 iš 3 «  1  | 3  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį