ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 2 iš 4 «  1  | 3  | 4  »
Autorius Futbolo gerbeju kampelis
Nežinomas  Parašyta: 6 Gruodžio 2008 20:48
[quote='bOd']tai ir tylek jei ne vieta
kokie mes pavyke ;)[/quote]



aisku tylek tada :DDD atstumtasis busi vsio :DDD p.s dabar supratau kodel norejai kad galima butu istrint ka parasai zinutes is temu :DDDDD
Nežinomas  Parašyta: 6 Gruodžio 2008 22:48
[quote='Galateja1000']tai ir tylek jei ne vieta
kokie mes pavyke ;)



aisku tylek tada :DDD atstumtasis busi vsio :DDD p.s dabar supratau kodel norejai kad galima butu istrint ka parasai zinutes is temu :DDDDD[/quote]
ne ten parasiau nes siulimu norejo :D tj ir daviau pasiulima ;) o man savo zinuciu trint nereikia :) man patinka tokios kokios yra :)

nia, 35
Įrašai: 149
 Parašyta: 7 Gruodžio 2008 12:45
o siaip kiek tau metuku ?
Nežinomas  Parašyta: 7 Gruodžio 2008 17:44
širdyje visada rusena viltis.... kad , gal būt kada nors Mūsų Rinktinė pateks į Pasaulio ar Europos čempionatą... aišku to nenutiks tokiam pogrupį (esu realistiškas), bet žaidimas teikia labai daug vilčių...:))
Bet kokiu atvėju sekmės... laikiau, laikau, ir laikysiu špygas ...:))
Nežinomas  Parašyta: 8 Gruodžio 2008 02:30
[quote='nia']o siaip kiek tau metuku ?[/quote]
truputeli maziau nei jums oo Ahmedai didysis :)
Nežinomas  Parašyta: 9 Gruodžio 2008 19:10
vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
Nežinomas  Parašyta: 10 Gruodžio 2008 17:52
[quote='IshKitosPlanetos']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)[/quote]
kokiu rezultatu baige ;) ??
Nežinomas  Parašyta: 10 Gruodžio 2008 21:21
[quote='bOd']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
kokiu rezultatu baige ;) ??[/quote]

nepamenu tokiu smulkmenu ;p

wazzzap, 37
Įrašai: 23
 Parašyta: 10 Gruodžio 2008 23:02
Futbolas, hokejus, beisbolas, regbis.. kad ir taspats krepsinis - visi komandiniai sportai yra savotiski.. jei zinai taisykles irsupranti, gali nors ir kerlinga ziureti, tikrai savotiska :)
Nežinomas  Parašyta: 11 Gruodžio 2008 04:08
[quote='IshKitosPlanetos']vasara paziurau kaip draugai kamuoli stadione paspardo, bet tik tiek :} nelabai man futbolas prie sirdies :)
kokiu rezultatu baige ;) ??

nepamenu tokiu smulkmenu ;p[/quote]

sportas be rezultato tj bereikalyngas prakaito liejimas ;) kam proteino ??? ? ;DDD
Puslapis 2 iš 4 «  1  | 3  | 4  »