ENEN ITIT RURU LTLT
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Autorius Ka galvojat apie IPhone?

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 23 Lapkričio 2008 13:27
geras yra? verta pirkti?

inproofas, 36
Įrašai: 286
 Parašyta: 23 Lapkričio 2008 14:05
hauno as maciau. shudas nepatogus miashlas ;/ greiciau galima pasakyt ipodas i kuri idiegtas telefonas o ne atvirksciai ;/
Nežinomas  Parašyta: 23 Lapkričio 2008 15:53
pats realiai galvojau ji isigyt, gavau pasinaudot savaitei, na aisku ispustas burbulas ir kaina, nokia e90 bent jau man kur kas patogiau, nes realiai daug naudoju el.pasta. eilinis ipod su tel. na bet nors graziai atrodo, daugumai tai svarbiausias dalykas.

fhm, 36
Įrašai: 4
 Parašyta: 25 Lapkričio 2008 10:29
neblogas tel tik baterija silpna ir jos nepakeisi ir didziausias pliusas tai didelis ekranas ir greitas internetas
Nežinomas  Parašyta: 29 Lapkričio 2008 14:12
geras daiktas :) [img=ca67b87926977.jpg][/img]
bet nepavadinciau jo telefonu ;) taip is jo gali paskambint ir taip gali zinutes rasyt ir dar daug daug daug ... bet kaip ir kiekvienas daiktas turi pliusu ir minusu :( sunkus, gan didokas (kaip telefonas), baterija labai trumpai laiko ir jai megstat rasyti trumpasias zinutes tai sis telefonas tikrai ne jums :)

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 29 Lapkričio 2008 22:31
pats turiu ipod touch, ir man visai nieko galvoju pakeist i iphone bet nezhinau
Nežinomas  Parašyta: 30 Lapkričio 2008 18:29
[quote='LiToK']pats turiu ipod touch, ir man visai nieko galvoju pakeist i iphone bet nezhinau[/quote]
jop ;) geri dalykeliai tik ipodas nuo iphono skirias :)

Roberto_Cavalli, 36
Įrašai: 3
 Parašyta: 1 Gruodžio 2008 18:12
Kas per komentarai, kad blogai SMS su juo rasyt...
Turejau iPhone, Tuo metu kaip turejau buvau nepatenkintas.. - pameciau, issigijau kita..
Ir dabar gailiuosi kad vel iPhone'o neysigijau.. Zinutes su juo labai patogu rasyt, pripranti -- ir labai greitai, bei be problemos jos rasos...
Telefonas labai puikus ir patogus.. I would say -- Best out there... :)
Nežinomas  Parašyta: 1 Gruodžio 2008 18:20
[quote='Roberto_Cavalli']Kas per komentarai, kad blogai SMS su juo rasyt...
Turejau iPhone, Tuo metu kaip turejau buvau nepatenkintas.. - pameciau, issigijau kita..
Ir dabar gailiuosi kad vel iPhone'o neysigijau.. Zinutes su juo labai patogu rasyt, pripranti -- ir labai greitai, bei be problemos jos rasos...
Telefonas labai puikus ir patogus.. I would say -- Best out there... :)[/quote]
matyt smulkus pirstai tavo :)
P.S. nieko asmenisko ;)
Nežinomas  Parašyta: 3 Gruodžio 2008 21:16
PATI TURIU LABAI GERAS DALYKAS TIK REIK IPRAST. PRADZIOJ KEIKIAUS VIS TIEK KITAIP TEN VISKAS BET DB PAEMUS PAPRASTA TELEFONA I RANKAS SU MYGTUKAIS IR IPHONA TIKRAI NENORECIAU GRIZT PRIE TU IPRASTU :)) MINUSAS VIENAS YRA TAS KAD BATERIJA LAIKO TIK DIENA BET TAI VIS TIEK VAKARE KRAUNI :))
Puslapis 1 iš 3 «  2  | 3  »
Показать все
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį