RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 6 iš 8 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 7  | 8  »
Autorius ka manot apie lietuviska muzika?
Nežinomas  Parašyta: 24 Birželio 2009 22:04
kokie klausytojai tokie ir daininkai.. visi rekia tas shh anas shh o i koncertus eina, irasus perka, per tv ziuri.. taip visi tie kurie savo muzika sakyciau tiesiogiai tyciojasi is klausytoju auditorijos sau litukus krauna, masinytes perkasi.. jei niekas to popso neklausytu jis ir negyvuotu.. taciau nebera taip jau blogai keiciasi klausytojai, dauguma ju megaujasi klubiniais ritmais.. klubine muzika manau stiprioji lietuvos muzikos dalis.. taip pat ir is vokalo puses ziurint, atsiranda tokiu zmogeliuku, kurie isties verti demesio.. turetume juos vertint, nes jiem tikrai sunku prasibraut i viesuma pro tokius popso debesis.. lietuvoj yra gabiu muzikaliu zmoniu ir jie nebutinai turi buti gerai zinomi, gal jie kokiam rusy ar kabake, undergrounde ir jie groja ar dainuoja ne del pinigu ne del populiarumo o tiesiog del malonumo sau ir kitiems.. tad nevadinkim visos lietuviskos muzikos popsu :)
Nežinomas  Parašyta: 18 Liepos 2009 14:06
Lietuviškas hip-hop gėris pop sceninis šūdas išskyrus Karina Krysko ;) Patinka ji man [b5]
Nežinomas  Parašyta: 2 Rugpjūčio 2009 00:57
Nžn kodėl, vienintelė ką galiu klausyt grupė tai Pikaso.

Achujienas, 33
Įrašai: 78
 Parašyta: 26 Rugpjūčio 2009 00:08
pikaso ;DDD gerai cia suskeliai ;D

Rolkis1112, 51
Įrašai: 4
 Parašyta: 19 Rugsėjo 2009 14:40
Gal Ostapenkos dviratukas- nieko [c7][c9]
Nežinomas  Parašyta: 19 Rugsėjo 2009 15:48
Man lietuviska muzika tai buna tokiam pasijuokimui,atsipalaidavimui,bet siaip nelimpa man ji :)
Nežinomas  Parašyta: 21 Vasario 2010 22:43
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 21 Vasario 2010 22:43
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 21 Vasario 2010 22:44
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 21 Vasario 2010 22:44
Vienetai tu kuriuos klausau. Visą kitą beprasmiai cypimai ir žiopčiojimai pagal fonogramą.
Puslapis 6 iš 8 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 7  | 8  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį