ITIT RURU LTLT ENEN
Puslapis 3 iš 5 «  1  | 2  | 4  | 5  »
Autorius Atsiliepimai apie Mazda Xedos 6.
Nežinomas  Parašyta: 13 Lapkričio 2008 17:18
nium,as turiu xedos6. bedu dideliu neturejau.detales gal kiek brangesnes,nei kitu triperiuku,bet imanoma gyventi. :) gal priklauso nuo savininko,kaip vazineji. :) man kol kas,patinka.
Nežinomas  Parašyta: 18 Lapkričio 2008 20:39
Zodziu ekspertai jus ekspertai... Apie viena cia besireiskusi dalyvi viska pasako jau vien tai kad gyresi jog aubi 2.8 vairavo. nekazkas kai su tokia kubatura ir sanaudom masina tau tegali duot 170ag :D kaip tikras lietuvis uzaugo ir isspilde savo deka svajone BĖEMVĖ isigijo ir db igijo statusa ismiciaus del to tokius nesusipratusius kaip tu mariau ir protina. zodziu gana ot. pirk tu tai kas tau limpa. kai turesi masina kuri tau tikrai patiks tai ir detalės nebeatrodys tokios brangios ir kuro sanaudos nebus baisios. o xedos tikrai geriau nei uz adekvacia kaina iperkamas BĖEMVĖ ar golps ar dar kas. ziurek kas tau limpa. o info ne ce ieskok o auto klubuose.
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 21:23
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 26 Lapkričio 2008 10:11
nieko gero
Nežinomas  Parašyta: 27 Lapkričio 2008 11:04
[quote='slyksciai_grazus']Nuogutis, nevaziaves tu su zverim tikrai, jei tau 123kw daug :)[/quote]
Stopadovai :D Net zvengt pradejau perskaites :D
Nežinomas  Parašyta: 27 Lapkričio 2008 11:32
[quote='TOrcius']pas mane toks budas kad su paprasciausia masina negaliu azinet.. turiu kazka turet geriau nei paprasta daikta. [/quote]

Teisingas mastymas. Ta proga galiu pasiulyt pirkt Daimler'i is manes, kaip tik galvoju parduot. Sportinis limuzinas taip sakant, 370 arkliu, 525 NM sukimo momentas, nuo 0 iki 100 km/h per 5.6 sekundes. Dizainas vidaus + isores aisku bus skonio reikalas (man patinka), ilgis virs 5 metru, ir su parkavimu bus sunkoka, bet ko verti buna Porsche Cayenne Turbo ir kitu "sportiniu" automobiliu snukuciai, kai 2 tonas sveriantis metalo gabalas juos lenkia... :)
Nežinomas  Parašyta: 27 Lapkričio 2008 20:10
Turiu Mazda xedos 9, kol vaziuoja masina super!
bet kai sugenda.... daliu nera, kainos kosmines.
Pagal dizaina xedos9 zymiai grazesne uz xedos 6, bent jau man:)
xedos 6 labiau i taburete uznesha, nes vietos joje kaip golfe
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2008 11:54
xedos9 daliu kainos kosmines? Nu jo... :)
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2008 13:34
Kosmines todel, nes dalys tik originalios, tavanietisku niekas negamina.
Cia ne VW ar Audi
Nežinomas  Parašyta: 28 Lapkričio 2008 14:51
Tai apie taivanskas niekas ir nekalba. savaime aisku, kad i kiekviena auto turi eit originalios detales...
Puslapis 3 iš 5 «  1  | 2  | 4  | 5  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį