RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 5 iš 5 «  1  | 2  | 3  | 4  »
Autorius Sporto klubas
Nežinomas  Parašyta: 24 Liepos 2009 17:20
As tai manau ir kad taip yra jog y sporto kluba eit neapsimoka nes galima sportuoti parkuose ten begioti sakykim kas liecia vaikinus tai yra tie vadinami turnikai bet manau reikia pirmiausia pasitarti su zmogum ko jus norit is to sporto ar svorio numesti ar ka ar uzsikaciuoti ir sitos ten programos kur sporto klubose yra tai gali jie susikisti jas jos tik tam kad is nezinanciu zmoniu nulupti pinigus ir joks treneris neylys y tave ir nepasakys va tau tokia programa tau kitokia cia pats turi zinoti ko nori ir ko tau reikia tik kazkas pasakys va ka cia sportuosi ypac ziema deja as sportuoju ir ziema ir vasara ir sakykim kai begiojau per speigus ar lietu nesusirgau tiesiog reikia tinkamos aprangos o jei imsi ora rinktis tai gereu isvis nieko nedaryt as pats jau 4 metai savarankiskai sportuoju ir rezultatai labai geri niu nzn jei kam reikia patarimu tiek to pasakysiu galit rasyti man y el pasta DDovidas@info.lt tai patarsiu jums...
Nežinomas  Parašyta: 2 Rugpjūčio 2009 00:53
Heraklėja Kaune ;DD Vienintelis ir nepakartojamas ;D Moki 60lt kiek nori tiek eini kada nori, best ;P
Nežinomas  Parašyta: 18 Rugpjūčio 2009 11:50
Treniruokliu sale "TITANAS"
Nežinomas  Parašyta: 26 Rugpjūčio 2009 14:15
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo

betabu69, 35
Įrašai: 2
 Parašyta: 23 Vasario 2010 01:25
" Viktorija Jim " man pats geriausias.....:)

betabu69, 35
Įrašai: 2
 Parašyta: 23 Vasario 2010 01:26
" Viktorija Jim : man pats geriausias...:)
Nežinomas  Parašyta: 14 Kovo 2010 11:57
"Idėja" Kaunas
Nežinomas  Parašyta: 7 Balandžio 2010 21:29
manau visi yra geri sportai bet man yra geriausi Kulturizmas,krepsinis,boksas ir Fudbolas

evavaldo, 32
Įrašai: 4
 Parašyta: 11 Vasario 2011 19:31
Impuls and Fankas (Kaunas)
Nežinomas  Parašyta: 2 Lapkričio 2011 17:43
Sveiki, manau Sporto Klubas (Stangine) yra pinigu svaistymas. Geriausias sporto klubas visiems yra stadionas, kuriame galime rasti tokius dalykus kaip Skersinis (Turnikas) ir Lygegretis. 3cioje vietoje Kopeteles. Naudoji tik savo svori ir dirbi sau kiek nori, kada nori. Viskas nemokamai ir ant situ 3ju dalyku galima isdirbti beveik visus kuno raumenis. :-) Naturaliai, be jokiu shudinu papildu!
Puslapis 5 iš 5 «  1  | 2  | 3  | 4  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį