RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 2 «  1  »
Autorius ka manote apie peugeot 406 coupe?
Nežinomas  Parašyta: 1 Gruodžio 2008 11:46
Grazus del to, kad pinifarina nagus prikiso jeigu neklystu :? seip tai nelabai masina pizo :>

bishop, 32
Įrašai: 6
 Parašyta: 29 Gruodžio 2008 15:50
Kazkas cia snekejo apie nenusisekusius modelius. Taip ,tai eilinis nenusisekes peugout modelis ,406 kaip ir 607 elektronika yra tikras pragaras. Vejus daro ,nieko nesuprasi... Vienintelis nusisekes peugout modelis yra 307.
Nežinomas  Parašyta: 7 Sausio 2009 20:07
manau jei tau labai patinka si masina ir neturi kitu variantu pirk. man tj asmeniskai tikrai grazi masina. ir per daug neziurek ka kiti apie jas kalba nes zmones neturedami tik kaskur girdeja arba skaite buna tj prisneka visokiu nesamoniu. tik reik neskubet ir gerai paieskot tada rasi tikrai gera. as pats vairuoju mazda xedos6 patikek vos ne kas antras jes peikia bet man ji patiko ir as nekreipiau i kitu kalbas demesio. ir jau puse metu dziaugiuosi ja,jokiu bedu;)
Nežinomas  Parašyta: 4 Kovo 2009 13:15
ATVIRAI PASAKIUS TRIPERIS
Nežinomas  Parašyta: 7 Lapkričio 2009 13:07
man asmeniškai patinka ,bet tik del vaizdo ir odos ,o šiaip jos nieko nera ,daug ryja,detales brangios ,jų net sunku rast ,tai jau geriau sakyciau ziuret didesni auto ,važiuosi patogiai ,o rys ta pati ką ir tas pežas

sarchanas_, 38
Įrašai: 1
 Parašyta: 14 Gruodžio 2009 22:46
jei nori gonkiu, paskraidyti nu ir panasiai, kad vaziuojant snarglys is nosies nebegtu, tai imk japanskas: nissan kazkuri is sx , mitsubishi gt 3000, pezo auto visu sukimo momentai yra gana mazi, kad ir 3l salyginai mazas. jei tik del pachazuchos, tai atrodo graziai, grazus padailinimai imanomi ir tt. neverta nei peikti, nei girti.
Nežinomas  Parašyta: 29 Sausio 2010 14:26
Turiu sita madeliuka. 406 coupe 2ltr. superinis masiniukas. turiu ji jau 2 metus. Man keista kodel taip zmones juos peikia, na gal nera susidure su jais asmeniskai, todel ir kalba vejus. Tikrai gali pirkti si masiniuka. jis visada yra stilingas ir traukia kitu aki. mano zveriuko kuro sanaudos 10ltr - 100km. sakyciau tikrai nedaug. ir trauka tikrai gerai. zinoma kaip ir ir kiekviena masina genda ir turi visokiu trukumu, o kas ju neturi. reikia priprasti prie automobilio ir pazinti jo bedas. kiekviena masiina reikalauja prieziuros ir serviso pagalbos. nera pasaulyje masinos kuri negestu.

witaliux02, 35
Įrašai: 2
 Parašyta: 5 Vasario 2010 18:46
as irgi turiu toki modeli. siaip geras. gailiuos kad emiau 2ltr nes silpnokas man tas 100kw. bet siaip puikus! puikiai vaziuoja, stabilus ant kelio, grazus, komfortabilus, sedi kaip fotely (ypac gale), vietos daug ir kojom (ne taip kaip eclipse ar kitose coupe). ryja taip normaliai. idejau dabar dujas. tai uzmiesty 12ltr/100km. o kai vazinejau ant benzo tai mieste apie 11ltr/100km bet pedalas budavo vos ne dugne pastoviai. Auto grazus, siaip sukasi normaliai (ypac 3.0), patogus, detales nera itin brangios. o ko daugiau reikia? o del pardavimu kazkas cia prisvaigo. nusisnekejo. sio modelio auto gamintojai pardave kur kas daugiau nei buvo planuota! isleido net kelias serijas, kurios siek tiek skiriasi viena nuo kitos. GERAS AUTO.

Menuliux_as, 42
Įrašai: 3
 Parašyta: 6 Vasario 2010 09:11
apie pezo ir butent ta galiu pasakyti totali nesamone :) dizainas neblogas bet kas liecia visa kita tai kazkoks nesusiparatimas...
Puslapis 2 iš 2 «  1  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį