RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 13 iš 17 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 14  | 15  | 16  | 17  »
Autorius Automobilis mergaitei

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 18 Gegužės 2009 12:13
Haha turbut teisingiausi merginos zodziai sitoj temoj! Automatic transmision fail!!
Nežinomas  Parašyta: 18 Gegužės 2009 22:09
Honda s2000 mazda miata mazda rx7 rx8 fainos masiniukes y pac kai mergaites dar varuoja:) o tai tais x5 ar dar ten kazkokiais mane tai y nevilty varo nebukit tokiais monotoniskais:)
Nežinomas  Parašyta: 21 Gegužės 2009 09:43
pati galwoju ka pirkt..yaris man patarinejo..pacia [b]honda civic [/b]lb lb traukia :) gal kas turit?ar kanors apie ja galit pakomentuot?

Kasela, 59
Įrašai: 21
 Parašyta: 27 Gegužės 2009 10:58
Aš dukrai (18m.) nupirkau Renault Scenic automata, tai ji važineja ir vargo nemato. Argumentus pabandysiu išdėstyti visiems suprantama kalba.
1. Sau automato nepirksiu gyvenime, nebent patapčiau invalidu, tai tada gal... Bet dukra būtent automato norėjo, kad lengviau po miestą būtų važinėti, o kaip žinia be patirties po miestą trintis yra tikrai nelengva. Ji patenkinta ir man gerai.
2. Mašina salyginai aukšta, bet sėdėti patogi ir svarbiausia geras matomumas, dažniausiai net nepastebi, kas sėdi šalia stovinčiame Civic, ar chuligankeje, nes matai šalia stovinčių mašinų stogus ir žymiai toliau už jų. Tai irgi labai patogu ir duoda saugumo jausmą trinantis kamščiuose.
3. Mašina salyginai nauja ir gera, techninis stovis geras ir dėl to aš ramus, kad nesuges ir nepridarys problemų kelyje, kaip galetų nutikti su 10 ar 15 metų senumo mašina. Be to, kai ji trinasi su draugais, tai aš žinau, kokių lupenų prisiperka jaunimelis, kad tik ratus turėtų. Dukra ir pati šaiposi, kad ereliai drąsko mašinas ir bando puikuotis, kurio lupena geresnė. Ji rami, sako man nereikia įrodinėti, visi ir taip mato, kad mano mašina geresnė, nesvarbu, kad automatas "nedreskia ant prasukų..."
Ir pabaigai patarimas merginoms: kai rinksitės modelį, niekada neklausykite, ką jums patars vaikinas. Žiūrėkite tik į tai, kas jus domina, nors patarčiau pirmiausia atkreipti dėmesį į patogumo ir saugumo pojutį atsisėdus prie vairo. Jei turite vairuojančią mamą ar draugę, galite pasitarti su jomis. Kai jau reikės įvertinti mašinos techninę būklę, tai čia jau galite pasitikėti vaikinais, jie dažniausiai tai geriau išmano.
Nežinomas  Parašyta: 27 Gegužės 2009 21:14
[quote='akkko']Man tai tai labiausiai patinka BMW 3, kupe :) ir zinoma automatas ;)
nu zinoma automatas... vairuot gi nemoki :D[/quote]
apie vairavima ;)
http://www.youtube.com/watch?v=E6WVGMiYB98&eurl=http%3A%2F%2Fwww.cha.lt%2Fcategory%2Fvideo%2F39696-airiski-vairavimo-ypatumai.html&feature=player_embedded
Nežinomas  Parašyta: 29 Gegužės 2009 09:55
[quote='Kasela']Aš dukrai (18m.) nupirkau Renault Scenic automata, tai ji važineja ir vargo nemato. Argumentus pabandysiu išdėstyti visiems suprantama kalba.
1. Sau automato nepirksiu gyvenime, nebent patapčiau invalidu, tai tada gal... Bet dukra būtent automato norėjo, kad lengviau po miestą būtų važinėti, o kaip žinia be patirties po miestą trintis yra tikrai nelengva. Ji patenkinta ir man gerai.
2. Mašina salyginai aukšta, bet sėdėti patogi ir svarbiausia geras matomumas, dažniausiai net nepastebi, kas sėdi šalia stovinčiame Civic, ar chuligankeje, nes matai šalia stovinčių mašinų stogus ir žymiai toliau už jų. Tai irgi labai patogu ir duoda saugumo jausmą trinantis kamščiuose.
3. Mašina salyginai nauja ir gera, techninis stovis geras ir dėl to aš ramus, kad nesuges ir nepridarys problemų kelyje, kaip galetų nutikti su 10 ar 15 metų senumo mašina. Be to, kai ji trinasi su draugais, tai aš žinau, kokių lupenų prisiperka jaunimelis, kad tik ratus turėtų. Dukra ir pati šaiposi, kad ereliai drąsko mašinas ir bando puikuotis, kurio lupena geresnė. Ji rami, sako man nereikia įrodinėti, visi ir taip mato, kad mano mašina geresnė, nesvarbu, kad automatas "nedreskia ant prasukų..."
Ir pabaigai patarimas merginoms: kai rinksitės modelį, niekada neklausykite, ką jums patars vaikinas. Žiūrėkite tik į tai, kas jus domina, nors patarčiau pirmiausia atkreipti dėmesį į patogumo ir saugumo pojutį atsisėdus prie vairo. Jei turite vairuojančią mamą ar draugę, galite pasitarti su jomis. Kai jau reikės įvertinti mašinos techninę būklę, tai čia jau galite pasitikėti vaikinais, jie dažniausiai tai geriau išmano.[/quote]
saunu [f70] automatas gerai,bet pati noriu mech..ipratimas gal [f53] mano nuomone,merginoms geriausia rinktis dzipus..patogus,auksti,nors aisq,kad ne wisoms patinka dideli auto :) ghm..gal kas zn apie toyota auris?

Erikutiz, 34
Įrašai: 116
 Parašyta: 29 Gegužės 2009 10:09
Koks dzipas? Moterim maza masinyte. Nes stovi sankryzoj, tau i sikna dzipas iskrenda, tavo masina nepataisoma o jei nieko, radiatorius prakurio, nes sponsorius nupirko dar ir lanka kad galetu masinas dauzyti. Ir ishvis ne moterims vairuoti, bet buna isimciu.
Nežinomas  Parašyta: 29 Gegužės 2009 10:28
[quote='Erikutiz']Koks dzipas? Moterim maza masinyte. Nes stovi sankryzoj, tau i sikna dzipas iskrenda, tavo masina nepataisoma o jei nieko, radiatorius prakurio, nes sponsorius nupirko dar ir lanka kad galetu masinas dauzyti. Ir ishvis ne moterims vairuoti, bet buna isimciu.[/quote]

moterys gerai atrodo dzipe [f53] ir gerai matomos kelyje :) ne moterims wairuot??o ka jus darytumet be musu wairuojanciu..wis girdziu tai ten pawezk,tai nuwairuok,tai parwairuok..draugiskumo daugiau![f36]
Nežinomas  Parašyta: 29 Gegužės 2009 11:24
Va, nors viena corvette su mano nuomone sutinka, kad moterims dzipai labai tinka:) O civic pries kelis metus pats turejau, tai nusiskundimas butu tik tas, kad baisiai kietas vaziuoti.
Nežinomas  Parašyta: 1 Birželio 2009 09:16
taip,kietoka..ta tikrai pastebejau..o gal ka apie [b]auris[/b] zinot/girdejot? :)
Puslapis 13 iš 17 «  1  | 2  | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 14  | 15  | 16  | 17  »