RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 2 iš 4 «  1  | 3  | 4  »
Autorius Ar patinka ziureti lenktynes?

LiToK, 33
Įrašai: 250
 Parašyta: 6 Lapkričio 2008 16:04
[quote='Qty']nu apie zole gerai, arba nieko :D[/quote]
arba dar geriau kai zholes daugiau! :)
Nežinomas  Parašyta: 10 Lapkričio 2008 16:54
Patinka, net labai ypač formules, dievinu šias lenktynes, na gaila ne visad turiu laiko pažiūrėt:(
Nežinomas  Parašyta: 12 Lapkričio 2008 18:08
Per Tv kai ziuri dar dar , bet kai realiai ziuri tai toks siutas ima nes ir paciam norisi pavairuoti
Nežinomas  Parašyta: 15 Lapkričio 2008 13:05
manau kad dalivavimas ira dar didesnis malonumas nei stebejimas ,bet jai geroi kompanijoi ir pasirinkus gera vieta is kur matosi geras vaizdas ir netgi paemus alaus ar pusti :) galima super gerai praleisti laika :) kita savaitgali SASK ralio paskutinis etapas moletu rajonuose :) visiem siulau apsilankit ir smagei praleist laika .
Nežinomas  Parašyta: 15 Lapkričio 2008 13:06
manau kad dalivavimas ira dar didesnis malonumas nei stebejimas ,bet jai geroi kompanijoi ir pasirinkus gera vieta is kur matosi geras vaizdas ir netgi paemus alaus ar pusti :) galima super gerai praleisti laika :) kita savaitgali SASK ralio paskutinis etapas moletu rajonuose :) visiem siulau apsilankit ir smagei praleist laika .
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 21:20
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 20 Lapkričio 2008 21:47
Ši žinute buvo ištrinta moderatoriaus dėl Registracijos taisyklių pažeidimo
Nežinomas  Parašyta: 29 Lapkričio 2008 13:32
buliu kautynes ;) bet kur ir betkada :D [img=a9f5bf508f6bf.jpg][/img]
Nežinomas  Parašyta: 7 Sausio 2009 20:43
man patinka bet per tv dazinai nuobodu pasidaro. o realiai tj visai kitas reikalas. daug kartu idomiau.:D
Nežinomas  Parašyta: 24 Sausio 2009 19:15
Mano šeimoj šiaip yra gana populiaru tai ir aš nepraleidžiu progos pažiūrėti kokių bulių kautynių ar F-1
Puslapis 2 iš 4 «  1  | 3  | 4  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Balsuok

Trugdiz, 41
Kaip plaunate grindis ?




Švenčia gimtadienį