RURU LTLT ENEN ITIT
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Autorius Neistikimybe

Paw, 30
Įrašai: 3
 Parašyta: 20 Sausio 2013 23:42
Sveiki .... man reikia vyru,moteru,merginu, vaikinu patarimu ?
Su vaikinu bendrauju 2 metus tarp musu viskas gerai vienas kita labai mylim, bet staiga suzinojau kad tas vaikinas turi zmona ir du vaikucius, ka man daryti ta meile yra labai didele.??

Paw, 30
Įrašai: 3
 Parašyta: 20 Sausio 2013 23:47
[quote='Paw']Sveiki .... man reikia vyru,moteru,merginu, vaikinu patarimu ?
Su vaikinu bendrauju 2 metus tarp musu viskas gerai vienas kita labai mylim, bet staiga suzinojau kad tas vaikinas turi zmona ir du vaikucius, ka man daryti ta meile yra labai didele.??[/quote]

Dzordzina, 46
Įrašai: 1
 Parašyta: 22 Sausio 2013 10:45
Nieko nebus..Iš jo pusės tokia 'meilė' ir išliks, bet šeimą tai vargei ar mes.. O Tau perspektyvos tai nykokos..niekad negalėsi susitaikyti, kad jis viena koja šen, kita ten..nuolat pati graušies, tuo pačiu ir jį grauši ir finišo tiesioji bus ilga, skausminga, kankinanti. Tad jei turi stiprybės - geriau 'rišk' viską iš karto ir nebegaišk laiko - čia tuščias 'ramsa'.. :(
Nežinomas  Parašyta: 26 Vasario 2013 19:02
sutinku

testeris90, 39
Įrašai: 2
 Parašyta: 4 Kovo 2013 16:18
nieko blgoo

BabaBron, 34
Įrašai: 5
 Parašyta: 7 Kovo 2013 02:35
Juo, ko gera man teks šį kartą sutikt su aplinkinių nuomone. Matai pas mani irgi buva panaši situacija su trečiu vyru. Buva ruduo kai aš sužinuojau kad andžiejus tur kita merga. Nu ką, grįža gražuolis iš darba, sakau taip ir taip, jis saka nieka panašaus, bet juk aš tai ne durna, viska žinau, tai bl....ed tiek sunervina, kad pasiėmiau griebli lapams griebt, kai pis....au į akis, kad net grieble dantis išlūža. Tai čia buva mana atsakyms į neištikymybe. Reik tokiuom situacijuom atsiribuot nuo aplinkinių veiksnių, reik emuocine stabiluma, kas užtikrins racionalų mąstyma ir tuokiu atveju suteiks jėgų ir energijas pi...st na....chui tuokius per buorta.

lillija, 57
Įrašai: 1
 Parašyta: 31 Gegužės 2013 22:47
"mes labai vienas kita mylim"...o suzinai ,kad jis turi seima...jis tik tavim naudojasi...tokie diedai retai seimas meta...ir aplamai...kam reikalingas toks svolacius...
Nežinomas  Parašyta: 3 Birželio 2013 10:16
na čia tik 2 keliai, 1- dėl savo laimės ir ramybės palikt ir susirast vertesnį, nes čia jau melagis, be to neaišku, kiek jis tokių turi už šeimos ir kelinta eilėje...arba 2- griaut šeimą, ir būt totaliai nelaiminga, nes nors ir gaut tą melagį, bet laimės tai neduotų, nes bet kuri normali moteris jaustųsi kalta vien dėl vaikų jo, be to ar būtų malonu tos žmonos vietoj, jeigu situaciją apverst...

Romelis, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 10 Birželio 2013 17:03
pritaru jis tave maifojasi

monse, 34
Įrašai: 1
 Parašyta: 7 Liepos 2013 15:41
jeigu paliko viena del kitos ir dar su vaikais dar nereiskias kad negali ir taves palikt..
gerai apgalvok ko nori is gyvenimo geriausia butu ji su siet su tikslu bet jokiu budu nesiaukok del kito zmogaus nes nezinai ar jis taip pat padarytu del taves
Puslapis 1 iš 2 «  2  »
Rodyti visus
Žaidimas "Pakibink"
Švenčia gimtadienį