GUNDYMO MENAS IR MOKSLAS

Kaip tapti patraukliausiu vyriškiu?

 

Psichologas Gediminas Navaitis

Šis tekstas ir skiriamas vyrams, norintiems padaryti neišdildomą įspūdį neprieinamai gražuolei.

 

Įtikinimo galia

 

Yra keli patrauklumo šaltiniai.

Jeigu turėtumėte vieną kitą milijoną, be abejo moterims ir merginoms atrodytumėte patrauklesnis nei vargšas studentas. Antra vertus, šis studentas gali sėkmingai konkuruoti su milijonieriumi jaunyste ir patrauklia išvaizda. (Nuoga dvidešimtmetė manekenė, kurios nuotrauka puošia žurnalo viršelį, turi nemažesnę įtaką aplinkiniams nei vyras, visą gyvenimą sunkiai siekęs valdžios ir finansinės galios).

Neturint nei pinigų, nei gamtos dovanos – patrauklios išvaizdos – galima diena po dienos kantriai kilnojant štangą tapti vis stipresniu ir stipresniu. Jėga irgi yra patrauklumo šaltinis.

O jei trūksta ir pinigų, ir grožio, ir jėgos, galima išmokti įtikinti kitus vykdyti jūsų norus. Tada milijonierius su džiaugsmus perleis jums savo pinigus, gražuolė manekenė mielai pasidalins savo kūnu, o stiprūs vaikinai kuls vienas kitą.

 

Nevykęs gundymas

 

Antikos mitas apie Trojos karą pasakoja, kad senovės didvyris Paris galėjo rinktis išmintį, valdžią ir gražiausią pasaulio moterį. Jeigu jis būtų protingai pasirinkęs, veikiausiai Troja stovėtų iki šių dienų, tačiau jis, kaip ir daugelis vyrų, norėjo gražuolės.

Antikos mitas sako, kad kaina – tūkstančiai žuvusių, sugriautas miestas, prarasta valdžia - už gražiąją Eleną buvo per didelė.

Retas kuris sugeba pasimokyti iš kitų klaidų, todėl daug vyrų renkasi nevykusius gundymo būdus, pernelyg daug vilčių, minčių ir laiko skiria tai moteriai, kuri nekreipia į jį dėmesio. Dar blogiau – naudoja vienus ir tuos pačius būdus, iš kurių graudžiausias yra murmėti: “Gal galėčiau… ė… ė… ė… susipažinti?”

Dar keli mažiau sėkmingi, bet deja populiarūs gundymo būdai:

1. Švaistyti pinigus. Manančių, kad mergina itin susijaudins ir susižavės tuo, kuris mėto pinigus jos norams patenkinti, netrūksta. (Kartais pamirštama, jog būtina tokio gundymo sąlyga yra tų pinigų turėjimas). Svarbiausia problema netgi ne išlaidose. Suprantama, kad turėti pinigų smagiau nei jų neturėti. Tačiau vien pinigais žavisi tik ta, kuri nesižavi niekuo kitu, taigi, nesižavi ir vyru. Todėl už savo pinigus dažniausiai jis gauna labiau ar mažiau kokybišką tik jausmų imitaciją.

2. Demonstruoti intelektą. Perskaičius enciklopediją ir keletą protingų knygų galima stebinti ne vieną šiuolaikišką merginą. Manantis, kad išsamus pasakojimas apie akcijų emisiją itin seksualiai jaudina merginas, galėtų pasvajoti tik apie naktį su mokslų daktare. Antra vertus, mergina veikiausiai įsidėmės tokį intelektualų idiotą ir, norėdama išspręsti kryžiažodį, tikriausiai jam paskambins.

3. Skatinti pavydą. Merginos mielai konkuruoja tarpusavyje ir nuolat savinasi geriausios draugės draugą. Vyriškio užuominos apie nepaprastą jo pasisekimą tarp moterų sukelia moterų susidomėjimą, bet tik tuomet, kai jis iš pirmo žvilgsnio jai pasirodė patrauklus.

4. Ignoruoti moteris. Kai kurie vyrai sėkmingai gundo moteris apsimesdami, kad šios jiems nė trupučiuko nerūpi. (Blogai būtų apsimesti, kad rūpi kiti vyrai.) Taip pat tinka demonstruoti nusivylimą meile, teigti, kad kažin kada neištikimoji apvylė gražiausius jausmus ir pasirinko turtingą senį. Naivesnė mergina ar moteris priima iššūkį ir bando įrodinėti, jog ji ir yra ta, kurios vyras taip ilgai ieškojo.

5. Siūlyti santuoką. Net ir negalvojanti apie vedybas, o norinti smagiai pasišokti aštuoniolikmetė maloniai susijaudina, kai vaikinas pirmą pažinties vakarą pareiškia, jog svajojo apie tokią žmoną kaip ji ir nori jau rytoj tuoktis. Įspūdį toks pareiškimas be abejo padarys, bet merginą sugundyti pavyks nedažnai, nes būsimam sutuoktiniui ji norės atrodyti rimta ir lengvai neprieinama.

6. Perleisti iniciatyvą moterims. Moterims skirti žurnalai teigia, kad šiuolaikinė mergina yra aktyvi ir siekianti tikslo, todėl drąsiai užkalbins jai patikusį ir pirma jam paskambins. Jeigu taip būtų iš tikro, nereikėtų to nuolat priminti. Be to ne kiekvienas vyras susilaukia aktyvių merginų dėmesio, o nori jo visi.

 

Išvada:  paplitę gundymo būdai nėra itin veiksmingi . Be to, juos naudojant reikia daug laiko ir pastangų.

Tačiau lengva pastebėti, kad naudojant šiuos ir kitus gundymo būdus, moterį teks įkalbinėti. O todėl svarbu išmokti tai įtaigiai daryti. Svarbu išmokti hipnotizuoti tą, kurią bandome gundyti.

 

Hipnotizuojantis kalbėjimas

 

Hipnotizuotojas vis dar laikomas paslaptingų jėgų valdovu. Žmogus, pabuvęs hipnotiniame transe, pasakoja apie šį įvykį visą gyvenimą, o jo atidžiai klausomasi, nes klausytojai mano, jog tokio išgyvenimo niekada nepatyrė ir nepatirs.

Veik visi gali prisiminti būseną, kai tarsi negirdėjo ir nematė nieko, kas vyksta aplinkui ir buvo sukaupę dėmesį į kokį nors vieną objektą. Peržvelgę savo prisiminimus, aptiksime ir atvejį (veikiausiai ne vieną), kai dėmesį tiek užvaldė kalbantis žmogus, jog tik jį ir tegirdėjome.

Norint taip įtaigiai kalbėti, norint užvaldyti pašnekovės dėmesį, pakeisti esamą jos būseną ir sukelti pageidaujamą būseną, reikia vadovautis hipnotizuotojams gerai žinomais principais.

1.      Kalbėti be neiginių. Neigimas turi įdomią savybę. Jis egzistuoja logikos, žodžių, sąmonės lygmenyje, bet jo nėra pasąmonėje ir vaizdiniuose.

Prašau skaitančius šį tekstą negalvoti apie baltą beždžionę. Labai pašau, negalvokite apie ją, neįsivaizduokite jos, pamirškite ją.

Galima drąsiai lažintis, kad žurnalo skaitytojai tikrai negalvojo apie beždžionę. Tačiau pasiūlius to nedaryti, kone visi mintyse ją išvydo.

Todėl jei moteriai, kuri abejoja ar ne perdaug vyriškiui leidžia, šis sako, jog nėra ko jaudintis, nėra dėl ko nerimauti, tai jos pasąmonei yra siūloma iš pradžių sunerimti, o po to nežinia kodėl nusiraminti ir juo paskliauti. Įtaigiau būtų sakyti: “Tu gali jaustis atsipalaidavusi ir rami”.

2. Sukurti pageidautiną būseną. Ją reikia apibūdinti miglotai, kad hipnotizuojamoji pati suteiktų jūsų žodžiams savitą turinį.

Du siūlymai.

Pirmasis. Įsivaizduokite, kad sėdite ant medinės taburetės, kurios aukštis 0,5 metro. Prieš jus peilis, šakutė ir lėkštė. Jūs  valgysite skanų kiaulienos kotletą su bulvių koše.

Antrasis. Įsivaizduokite, kad Jūs skaniai valgote.

Pirmasis pasiūlymas įvykdomas daug sunkiau – jis gali sukelti juoką, vietoj kotleto prieš akis gali iškilti omaras ir pan. O antrasis – lengvai nukreipia dėmesį norima linkme.

Todėl moteriai, kuriai norime sukelti jaukaus atsipalaidavimo būseną, nedera smulkiai aiškinti, kad jai jauku. Siūlymas prisiminti, kada jai yra buvę jauku, užuomina, jog ji gali jaukiai pasijusti, sukurs norimą būseną žymiai veiksmingiau.

3. Kalbėti įtaigus balso tembru ir ritmu. Įtaigus yra neįprastas. Daugelis žmonių šneka vienodai, mažai keisdami intonaciją, todėl aplinkiniai greitai pripranta prie jų kalbėjimo ir menkai jį begirdi. (Kiekvienas matė ir girdėjo tėvus visa gerkle rėkiančius ant vaikų. Kažin kodėl vaikai išmoko nebegirdėti normalios kalbos?).

Hipnotizuojamos moters dėmesys turi būti užvaldytas. Ji turi girdėti ir matyti tik įtaigiai kalbantį vyrą. Kadangi sunku pasakyti ką nors nepaprasto, lengviau keisti prasminius kalbos akcentus, kalbėti darant reikšmingas pauzes. Kalbos būdas, kurio mokomės nuo vaikystės, yra logiškas, todėl išgirdę sakinio pradžią, dažnai žinome, kuo jis baigsis. Taigi, ir dėmesys kalbančiam silpnėja. Jei norime, kad jis stiprėtų, turime daryti netikėtas pauzes.

Užduotis: garsiai perskaitykite prieš tai buvusią pastraipą, darydami pauzes ne tose vietose, kuriose yra kableliai ir taškai, o kituose vietose, pvz., iki jų.

Kalbėtis galima garsiai, bet galima ir šnibždėtis. Šnibždesys verčia atidžiau klausytis, atskiria du žmones nuo aplinkinių, pastumia juos vieną prie kito. Tai intymu, bet ir paprasta. Taigi, gundančiai hipnotizuojant, verta nors ką nors pašnibždėti.

4. Sujungti mintis ir vaizdinius. Žmonių elgesį lemia įvairios priežastys. Dažnai nėra jokio logiško argumento, kuris įtikintų  moterį atsidurti vyro lovoje, tačiau ji gali pajusti, kad ten bus smagu. Kaip žmogus ką nors panašaus “pajunta”?

Paprastai, kai kalbame apie panašius “pajautimus”, kalbame apie vaizdinius ir jausmus.

Kai vyras sako merginai, su kuria nesenai susipažino, “tu juokiesi”, jis patvirtina faktą, kai “mums linksma kartu”, jis išplečia fakto suvokimą, kai “mums gera drauge”, jis pradeda įteigti moteriai būseną, o kai “kuo ilgiau tu juokiesi, tuo labiau supranti, kad susitikinėsime”, jis tiesiog įteigia būsimus veiksmus.

Pasijuokti šiandieną ir nutarti susitikėti - nesusiję tarpusavyje veiksmai, tačiau pasąmonėje jie jau susieti.

 

Išvada – įtaigiai kalbėti ir pasiekti savo nėra sunku. Tereikia pabandyti. Bent tris kartus. Kiekvieną kartą bus vis lengviau ir paprasčiau sukurti norimą būseną ir nepastebimai “stumtelėti” moterį, kad ji sutiktų padaryti tai, ko ji ir vyras nori

<<atgal

www.DarniPora.lt