LTLT ENEN ITIT RURU
Page 3 of 4 «  1  | 2  | 4  »
Author kokia jusu nuomone apie paneles krepsininkes???
Unknown  Posted: 9 February 2009 15:58
ir kodel gi jau taip sakai,chyzasai????
Unknown  Posted: 21 February 2009 09:45
tai yra saunu[f17] daug turiu pazystamu paneliu kurios zaidze krepsini;)
Unknown  Posted: 10 March 2009 19:59
Krepšinis gėris... Pati jau nemažai žaidžiu..ir tai yra mano gyvenimo dalis...:) Ir manau, kad tai tokia sporto šaka, kuri tikrai tinka ir merginoms..visai nežiaurus žaidimas..pvz kaip koks regbis..;]
O čia dauguma sako kad sportas-sveikata, na gal ir tiesa..bet profsenalus sportas tai manau, kad tikrai nėra sveikata..:)
Unknown  Posted: 10 March 2009 19:59
Krepšinis gėris... Pati jau nemažai žaidžiu..ir tai yra mano gyvenimo dalis...:) Ir manau, kad tai tokia sporto šaka, kuri tikrai tinka ir merginoms..visai nežiaurus žaidimas..pvz kaip koks regbis..;]
O čia dauguma sako kad sportas-sveikata, na gal ir tiesa..bet profsenalus sportas tai manau, kad tikrai nėra sveikata..:)

nia, 35
Posts: 149
 Posted: 11 March 2009 10:08
ir kodel ne sveikata ? :>
Unknown  Posted: 13 March 2009 14:10
Koks skirtumas kaip mergina atrodo, bet jei ji sportuoja, o dar ir krepsinis tas sportas yra, tai charakteris arti tobulo yra:)

Kristiana, 34
Posts: 2
 Posted: 29 May 2009 21:32
[quote='aivarelis8']krepsinis -tai lietuvos religija....todel ji zaidzia tik vaikinai tiek merginos...visada ziuriu ir merginu runktynes...[/quote]
pati žaidžiu ir manau kad labai gerai jog nėra jokios diskriminacijos kad merginos žaist negali :) o kaip ir kiekvienam sporte yra tiek gražių
panelių tiek paprastesnių tiek visai neapdovanotų :D bet taip jau turi būti :D

Kristiana, 34
Posts: 2
 Posted: 29 May 2009 21:35
Manau kad pačios gražiausios paeles, ir yra krepšinistės ;);P
Unknown  Posted: 3 June 2009 15:31
Aišku, kad gera nuomonė. Apskritai, apie sportuojančius asmenis ( nesvarbu vyrai ar moterys, berniukai ar mergaitės, krepšininkai ar futbolininkai jie yra ) blogai galvoti negalima, nes sportas yra toks dalykas, kuriam reikia turėti labai daug valios ir vadinasi, jei žmogus sportuoja jis turi valios, o tas yra labai puiku.

mingaugelis, 36
Posts: 1
 Posted: 13 July 2009 19:13
nu as ir nieko logo neturiu, pries moteru krepsini, et jei atvirai tai man jis ne pries sirdies :) vyrai yra vyrai :DDD tiek krepsija, tiek futole, ir aplamai etkokiame sporte :) vo man moteris patinka lengvaatletes, nes figuryte gera islaiko :DD
Page 3 of 4 «  1  | 2  | 4  »
Rodyti visus
Game "Flirt"
Birthday Today