ITIT RURU LTLT ENEN
Events » POSH kokteilių baras: FILTERED TOOLS LIVE
 Clubs
POSH kokteilių baras: FILTERED TOOLS LIVE
27 August, Saturday @ POSH, XXX g. XX-XX (Vilnius)
Kokteilių klubo POSH atidarymas su FILTERES TOOLS Live
Paskutinįjį vasaros šeštadienį, rugpjūčio 27d., patikėkite, Vilniuje tikrai bus ką veikti! Būtent šią dieną savo duris plačiai atvers naujasis gandais ir apkalbomis jau spėjęs apaugti kokteilių klubas POSH, įsikūręs visiems gerai žinomame GCW pramogų centre adresu Vienuolio g. 4!

Nors POSH klube ir neplanuojami POP grupių koncertai ar žymių užsienio atlikėjų vizitai, naujasis kokteilių klubas antraisiais namais taps tiems, kurie laiką mėgsta leisti prie baro, daug dėmesio skiria kokteiliams bei aptarnaujamčiam personalui ir, be abejonės, vertina stilingą, energingą, vokalu bei instrumentų skambesiu praturtintą HOUSE šokių muziką!

Įėjimas į kokteilių klubą bus VISADA nemokamas. Nedideles išimtis taikysime tik išskirtiniams klubo renginiams, kurių nebus daug, o už juos sumokėti kelias dešimtis litų, patikėkite, - tikrai bus verta! POSH kokteilių klube turės ką veikti ne tik kokteilių, bet ir užkandžių mėgėjai! Ištisą parą veikiantis POSH Sushi baras ir jame dirbantys Sushi meistrai, šio amato išmokę tekančios saulės šalyje – Japonijoje, pateisins net ir didžiausių gurmanų lūkesčius. Patogus naujojo kokteilių klubo išplanavimas bei jame įrengti atskiri du barai net tik suteiks galimybę klientams patogiai bei erdviai bendrauti prie baro, bet ir leis savaitgaliais organizuoti pašėlusias dūzges (angl. after‘ius) ligi pat vidurdienio, užsidarius didžiąjai klubo salei. Iškart įpėjame, jog paryčiais ant klubo durų kabantis užrašas „uždaras vakaras“ galios tik bendros kalbos su klubo personalu neradusiems!

POSH atstovai teigia, jog atidarymui FILTERED TOOLS Live šokių muzikos projektas pasirinktas dėl to, jog jis geriausiai atspindi kuriamo kokteilių klubo stilių, muzikinį formatą bei įvaizdį. Filtered Tools net tik groja klubuose, bet ir labai sėkmingai užsiima muzikos prodiusavimu. Paskutinis jų darbas „Giria“ kartu su Lietuvos fokloro vokaliste Rasa Serra radijo stoties Zip fm Top 20-uke pirmoje vietoje išbuvo net 3 savaites. Neužilgo radijo stotis ir šokių aikšteles pasieks bendras darbas su saksofonistu Gariku. Filtered Tools nuolat dirba su įvairiais instumentalistais, kuria kaskart unikalų gyvą skambesį, kuris jau spėjo tapti neatsiejama komandos kūrybos ir gyvų pasirodymų dalimi. Gitara, smuikas, vokalas, saksofonas bei stogą raunantys ritmai, tikimės, jog ne tik įneš naujų vėjų į sostinės naktinį gyvenimą, bet ir leis iš esmės peržiūrėti klubinės kultūros žmogaus portretą.

Įėjimas visą naktį NEMOKAMAS, visiems kokteiliams pagrindiniame bare – 50% nuolaida!
Dress Code: Marškiniai ir Suknelės!

Rugpjūčio 27d., ŠEŠTADIENIS//Kokteilių klubas POSH, Vienuolio g.4
FILTERED TOOLS LIVE
Dj Donato (LT)
Eglė (Vocal/LT)
Arif (Guitar, Violin/BY)
Garik (Sax/LT)
Uploaded by: HeliosClub POSH
 
Rodyti visus
Game "Flirt"
Voting Poll

Trugdiz, 38
Kaip plaunate grindis ?
Birthday Today